Reklama
Reklama

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z nową partnerką. A jeszcze nie rozwiódł się z Justyną

Przemek Wereszczyński z ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyszedł na wiosenny spacer z piękną blondynką. Mężczyzna nie rozwiódł się jeszcze z Justyną, a jak donoszą media, tajemnicza kobieta u jego boku jest jego partnerką.

Przemek był uczestnikiem " Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Przemek Wereszczyński stał się popularny za sprawą swojego udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Mężczyzna został przez specjalistów skojarzony z Justyną i para na początku programu wzięła ślub. Niestety już po kilki pierwszych odcinkach widzowie byli pewni, że ten związek nie przetrwa. Przemka podziwiano za jego cierpliwość i stalowe nerwy.

Małżeństwo Przemka nie wytrzymało próby czasu

Przemkowi i Justynie nie udało się przetrwać w małżeństwie. Widzowie spodziewali się, że to Przemek nie wytrzyma z zaborczą Justyną. Pod koniec 8. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazało się, że los był przewrotny wobec pary. To Justyna zakończyła związek. Przemek wyznał, że bardzo zaangażował się w relację i wina za rozpad małżeństwa nie leży po jego stronie.

Reklama

"Ten rollercoaster był, bo było super, czasami był dzień gorszy... Pojechaliśmy razem, spotkaliśmy się w dwie rodziny, to był bardzo dobrze spędzony czas, byliśmy bardzo dobrze ugoszczeni. (...) Poczułem coś do Justyny. Nie wiem, co to było, na pewno takie zauroczenie. Starałem się, chciałem, żeby to wyszło. Dużo też poświęcałem, co tydzień przyjeżdżałem do Warszawy, Justyna do Poznania za bardzo nie przyjeżdżała" - mówił przed kamerą Przemysław.

Zobacz też:

Justyna Kowalczyk zamieściła zdjęcie z czasów ciąży. Tak wspomina związek z Kacprem Tekielim

Justyna w przedostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z czułością mówiła o Przemku i deklarowała, że chce pozostać w małżeństwie. Jednak mimo tych zapewnień i dobrej woli Przemka, zakończyła małżeństwo. Zrobiła to w najgorszy z możliwych sposobów, za co była krytykowana przez fanów programu. Po prostu przestała się odzywać i nie odpowiadała na telefony męża. Wreszcie poinformowała sms-em, że ich związek uważa za zakończony.

"Przez dwa dni nie rozmawialiśmy, telefonów nie odbierała, następnie mi napisała, że mam ją zostawić w spokoju, mam nie dzwonić i nie chce ze mną rozmawiać, bo ona nie lubi rozmawiać. No i wszystko zakończyło się przez SMS-a" - gorzko podsumował Przemek.

Od tego czasu minęło już ponad pół roku i Przemek próbuje ułożyć swoje życie na nowo. Ostatnio pochwalił się, że być może jest zakochany. W najnowszym wpisie na Instagramie pokazał się z tajemniczą blondynką. Jej twarz zasłonił emotką. Fotografię podpisał "Wyjściowo". 

Czyżby to była nowa ukochana Przemka?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dziewiąty sezon jesienią w TVN

Choć 8. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zakończyła się fiaskiem, to stacja TVN nie zrezygnowała z formatu. Nowa edycja ma trafić do jesiennej ramówki - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Dlaczego nie wiosną jak zwykle? Opóźnienie takie wynika z faktu, że konieczne było powtórzenie nagrań do “Ślubu". Stacja nie wyjaśniła przyczyny. Prawdopodobnie jeden z uczestników zrezygnował z udziału. 

Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia wyjawia, co działo się poza kamerami

Rozwody w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Już udały się do prawników!

Johnny Depp pilnie odwołuje koncerty swojego zespołu: "Raczej jest gorzej niż lepiej"

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Ślub od pierwszego wejrzenia":
Reklama
Reklama
Reklama