Reklama
Reklama

Przejmujące wyznanie córki Przybylskiej. Widok grobu Ani łapie za serce

26 maja to wyjątkowy dzień dla każdej mamy, a także dla dzieci, które obdarowują swoje rodzicielki prezentami i upominkami. W mediach społecznościowych wiele celebrytów z okazji tego święta składa życzenia, ale to jeden post w szczególności przyciąga uwagę i chwyta za serce. Mowa tu o wpisie Oliwi Bieniuk, która wspomniała zmarłą Annę Przybylską! Zdjęcia nagrobka Ani świadczą o tym, że pamięć o niej wciąż jest żywa.

Oliwia Bieniuk tęskni za mamą

Oliwia Bieniuk często i chętnie wspomina swoją zmarłą mamę. Pociecha Jarosława Bieniuka miała zaledwie 12 lat, gdy Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem. Jej odejście było ciosem dla całej rodziny i bliskich, a także dla fanów, którzy ją uwielbiali i cenili. Od tego dramatu minęło ponad osiem lat, jednak córka aktorki do dziś za nią tęskni.

Wpis Oliwki z okazji dnia matki łapie za serce, a jej słowa skierowane w stronę Ani są niezwykle piękne i poruszające. Celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie, a także dodała wymowny podpis.

Reklama

Na załączonym obrazku widzimy aktorkę wtuloną w swoją córkę. Oliwka fotografię uzupełniła wierszem Wisławy Szymborskiej.

W dalszej części 20-latka zaznaczyła, że tęskni za swoją mamą. O tym, że dziewczyna nie zapomniała o niej i pielęgnuje wspomnienia z dzieciństwa, świadczy również widok z cmentarza, na którym została pochowana artystka.

Pamiątki pozostawione na grobie Ani rozdzierają serca...

Tak dziś wygląda grób Anny Przybylskiej. Rozdzierający serce widok

Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem trzustki i zmarła 5 października 2014 roku. Została pochowana w rodzinnym grobie na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni. Jej przedwczesna śmierć dla wielu osób była niewytłumaczalna i bolesna. Najtrudniejszą sytuację mieli jej bliscy, którzy musieli mierzyć się ze stratą ukochanej osoby, a także z zainteresowaniem prasy. Oliwia wielokrotnie podkreślała, że nie potrafiła przyjąć do wiadomości faktu, że mamy już nie ma i nigdy nie powróci.

"Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości" - wspominała Oliwia Bieniuk.

O tym, jak Ania ważna była dla rodziny i fanów świadczy wygląd jej grobu. Na mogile aktorki znajduje się dużo zniczy, świeżych kwiatów, nie brakuje pamiątek i figurek aniołów. Uwagę zwraca spersonalizowany znicz od pani Krystyny Przybylskiej z napisem "Kochanej córce".

Przeczytajcie również:

To przez niego Przybylska nie chciała wyjść za Bieniuka. Jej pierwsze małżeństwo trwało krócej niż rozwód

Nie żyje Tina Turner. Fani, światowi przywódcy, wielcy artyści, cały świat żegna wokalistkę

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk: Ich związek kwitł. Do ślubu jednak nie doszło

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Anna Przybylska
Reklama
Reklama
Reklama