Reklama
Reklama

Premiera filmu "Każdy wie lepiej". Szapołowska, Musiałowski, Kulig. Kto wypadł najlepiej?

Premiera filmu „Każdy wie lepiej” zwabiła tłum gwiazd, które chętnie pozowały do zdjęć. Na imprezie nie zabrakło obsady filmu, czyli m.in. Michała Czerneckiego i Joanny Kulig. Na ściance można było podziwiać też Macieja Musiałowskiego, Grażynę Szapołowską, czy Marię Dębską. Kto zaprezentował się najlepiej?

Premiera filmu "Każdy wie lepiej". Szapołowska, Musiałowski, Kulig. Kto wypadł najlepiej?

Tłum gwiazd przybył na premierę filmu "Każdy wie lepiej" w reżyserii Michała Rogalskiego. Na ściance można było podziwiać nie tylko obsadę produkcji, ale i dawno niewdzianych celebrytów takich jak Michał Witkowski, czy Laura Samojłowicz. Największą uwagę mediów skupiła piękna Joanna Kulig w biało-czarnej stylizacji, która trzymała na ściance za rękę... Macieja Musiałowskiego (sprawdź!). Młody aktor chętnie pozował do zdjęć, zasłaniając oczy okularami przeciwsłonecznymi. Na premierze nie zabrakło Michała Czerneckiego w kolorowej kamizelce, Marii Dębskiej w płaszczyku oraz Grażyny Szapołowskiej, która postawiła na czarny neutralny komplet.

Reklama

Film "Każdy wie lepiej" to komedia przedstawiająca historię zakochanych, którzy starają się stworzyć rodzinę na przekór bliskim. W rolach głównych wystąpili Joanna Kulig, Michał Czernecki, a na ekranie zobaczymy też takie postaci jak Andrzej Seweryn, czy Ewa Wencel.

Zobacz też:

Joanna Kulig odcisnęła dłonie w Alei Gwiazd w Cannes. "Nasza duma narodowa"

Co za awantura! Musiałowski wdał się w bójkę w warszawskiej restauracji. Pocieszała go Julia Wieniawa

Mikołaj Roznerski pochwalił się prywatnym zdjęciem. "To jest miłość"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiałowski | Joanna Kulig
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy