Reklama
Reklama

Premiera "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”: Bachleda-Curuś, Roznerski, Zakościelny, Skrzynecka

25 stycznia odbyła się uroczysta premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Na pokazie pojawił się tłum gwiazd. Nie zabrakło Alicji Bachledy-Curuś, Mikołaja Roznerskiego, czy Macieja Zakościelnego. Kto prezentował się najlepiej?

We wtorek, 25 stycznia, odbyła się długo zapowiadana premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Na czerwonym dywanie pojawiły się zaangażowane w film gwiazdy. Nie zabrakło więc odtwórców głównych ról - Mikołaja Roznerskiego i Alicji Bachledy-Curuś.

Nic więc dziwnego, że wszystkie oczy skierowane były właśnie na Alicję. Każde pojawienie się w Polsce aktorki wywołuje spore zamieszanie w mediach. Aktorka nie zaszalała jednak ze stylizacją na premierze. Trzeba przyznać, że wyglądała skromnie, ale z klasą.

Reklama

Bachleda-Curuś postawiła na klasykę. Na ściance zaprezentowała się w ciemnym garniturze, spod którego wystawała biała koszula. 

Marynarka chyba przysparzała jej sporo problemów, bo ruchy Alicji były skrępowane. Niemal na każdym zdjęciu można zauważyć ją z założonymi na piersiach rękami i podtrzymującą garnitur.

Aktorka nie zaskoczyła również fryzurą. Postawiła na lekko falowane włosy, które zaczesała na bok. Całość stylizacji wykończył delikatny makijaż.

Na premierze nie zabrakło również pozostałych gwiazd produkcji. Na czerwonym dywanie można było dostrzec eleganckiego Mikołaja Roznerskiego, który pokusił się o podobny zestaw, jak Alicja. Na ściance pozowali także: Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Sebastian Stankiewicz, czy Joanna Jarmołowicz.

Kto waszym zdaniem prezentował się najlepiej?

Zobacz też:

Alicja Bachleda-Curuś potwierdziła to o synu! Colin Farrell jest przerażony!

Zakażenie po kichnięciu? "Nawet pięć minut po wyjściu z zainfekowanego pokoju"

Powrót do nauki zdalnej? Czarnek: decyzja w najbliższych godzinach

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy