Reklama
Reklama

Prawnicy Johnny'ego Deppa nazywają zeznania Amber "występem jej życia"

Proces Johnny’ego Deppa oraz Amber Heard trwa już kilka dobrych tygodni. Z dnia na dzień dowiadujemy się o coraz to nowszych informacjach dotyczących tej gwiazdorskiej pary. Niedawno swoje zeznania złożyła 36-latka, która bez ogródek opowiedziała o tym, jak znany aktor się nad nią znęcał. Prawnicy Deppa otwarcie mówią, że to pomówienia i jednocześnie najlepsza rola w jej życiu.

Johnny Depp pozwał swoją byłą żonę o zniesławienie. Obecnie oczy całego świata skierowane są właśnie w ich stronę. Na każdej rozprawie obecny jest tłum mediów, które relacjonują minuta po minucie sądową batalię. 

Prawnicy Johnny'ego Deppa nie zostawiają na Amber suchej nitki

Prawnicy Deppa postanowili udzielić ostatnio wywiadu, w którym wyznali, że według nich Amber na sali sądowej wciela się w swoją kolejną rolę. Dodali również, że jest to chyba najważniejsze przedstawienie w jej życiu.

Reklama

W rozmowie z portalem TMZ wyjawili również, że zeznania byłej żony Johnny'ego zmieniają się z dnia na dzień. W dalszym wypowiedzi przyznali, że zeznania Deppa są takie same od 6 lat.

Czego dotyczy proces Johnny’ego Deppa i Amber Heard?

Johnny Depp i Amber Heard poznali się na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Para pobrała się w 2015 roku, a już rok później do sądu trafiły papiery rozwodowe. W 2018 roku Heard w "The Washington Post" udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że była ofiarą przemocy domowej.

Pomimo tego, że sprawca nie został wymieniony po nazwisku, to całe Hollywood wiedziało, o kogo dokładnie chodzi. Oskarżenia sprawiły, że Depp został wykluczony z przemysłu filmowego.

Johnny Depp postanowił wytoczyć byłej żonie proces o zniesławienie. Cała batalia ruszyła 11 kwietnia i jest transmitowana na żywo w social mediach oraz na Twitchu.

Depp żąda od byłej żony 50 mln dolarów zadośćuczynienia. 58-latek zarzucił również Amber to, że znęcała się nad nim psychiczne oraz stosowała przemoc fizyczną.

Zobacz też:

Marcin Hakiel na kawie z piękną brunetką. Sam opublikował ich wspólne zdjęcie!

Koziejowska na romantycznym zdjęciu Orłosiem. Para nie kryje swojej miłości

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp
Reklama
Reklama
Reklama