Reklama
Reklama

Prawdziwy powód rozstania Wieniawy i Rozbickiego wyszedł na jaw. To o to się ciągle kłócili!

Julia Wieniawa (23 l.) i Nikodem Rozbicki (30 l.) niedawno ogłosili rozstanie. Fani pary nie mogli się pogodzić z tą informacją, a duża część publiki uważała, że aktorka i aktor wkręcają internautów, by mieć większe zasięgi w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, ich zerwanie jest prawdą, a jeden tabloid dotarł do powodów rozłąki!

Julia Wieniawa (posłuchaj) jest jedną z popularniejszych celebrytek młodego pokolenia. 23-latka gra, śpiewa, jest influencerką, a także prowadzi firmę z odzieżą. Julka nie zapomina również o brylowaniu na branżowych imprezkach i zwiedzaniu świata. W sieci niemalże każdy jej krok jest relacjonowany, nic więc dziwnego, że fani interesują się również życiem osobistym artystki.

Reklama

Już kilka lat temu głośno było o jej relacji z Antkiem Królikowskim, a następnie z Baronem. Ostatecznie Wieniawa zaczęła układać sobie życie u boku kolegi po fachu, Nikodema Rozbickiego. Przez długi czas uchodzili za parę idealną, a rok temu na Święta Bożego Narodzenia zdecydowali się nawet na zakup psa.

Publika miała nadzieję, że decyzja o wspólnym zwierzęciu jest wiążąca, a Julka stworzy długoletni związek z przystojnym aktorem.

Jak się niedawno okazało, ta relacja należy już do przeszłości, a Wieniawa i Rozbicki w Halloween wydali oświadczenie, w którym poinformowali o zerwaniu.

"Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź" - napisali na Instagramie.

Fani pary na początku uważali, że jest to zwykła zagrywka marketingowa na potrzeby "święta duchów", a 23-latka i 30-latek w ten sposób chcą wywołać szum i zdobyć większe zasięgi.

Teraz jeden z tabloidów dotarł do pewnych informacji w tym temacie i podaje, że rozstanie jest prawdziwe, a na dodatek zna powód, dlaczego Julia rozstała się z Nikodemem!

Prawdziwy powód rozstania Wieniawy i Rozbickiego wyszedł na jaw. To o to się ciągle kłócili!

"Super Express" podaje, że powód rozstania jest dosyć przyziemny. Według relacji gazety, od dłuższego czasu Julia i Nikodem mieli kłócić się z powodu... braku czasu na randki! Rzekomo Wieniawa większą uwagę przywiązywała do kariery i miała zbyt dużo zobowiązań zawodowych, przez co Rozbicki miał czuć się pokrzywdzony i zaniedbywany.

"Julka jest bardzo zapracowana. Nagrała płytę, całe lato koncertowała, nie było jej w domu, a jeszcze grała w serialu i prowadzi firmę odzieżową. Nikodem zamieszkał u niej, żeby widywali się częściej, ale jej i tak nie było w domu" - doniósł informator "Super Expressu".

23-latka nie wydaje się rozpaczać po stracie kolejnego partnera. Gwiazdka już rzuciła się w wir pracy i zapowiedziała, że wyrusza w trasę koncertową.

Julia Wieniawa: kim jest?

Julia Wieniawa-Narkiewicz urodziła się w grudniu 1998 roku w Warszawie. Sławę zyskała za sprawą roli Pauli w serialu "Rodzinka.pl". Pracowita celebrytka nie poprzestała na aktorstwie, zajęła się również muzyką i nagrała kilka piosenek (posłuchaj). 

Julka na brak zajęć nie może narzekać i ciągle bierze udział w nowych przedsięwzięciach. 

Była finalistką jedenastej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jest założycielką marki odzieżowej "Lemiss". Zaliczana jest do grona najpopularniejszych polskich celebrytek na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 2 mln osób.

Zobaczcie również:

Wieniawa ofiarą molestowania na planie filmowym. Wstrząsające wyznanie

Julia Wieniawa pozuje ze szklanką na pupie. Chciała być jak Kim Kardashian?

Julia Wieniawa: Była molestowana na planie
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama