Reklama
Reklama

Powierza schudła 35 kilogramów i poznała nową miłość. A teraz taki cios!

Anna Powierza z okazj 44. urodzin udzieliła wywiadu, w którym wyznała, co się dzieje w jej życiu uczuciowym. Aktorka samotnie wychowuje ośmioletnią córkę Helenkę i właśnie ujawniła, czy sytuacja może ulec zmianie w najbliższym czasie.

Anna Powierza ma za sobą kilka trudnych lat. W marcu 2014 roku aktorka urodziła córkę Helenkę, po czym odkryła, że nie może pozbyć się pociążowych kilogramów. 

Anna Powierza i jej walka o szczupłą sylwetkę

Po porodzie Powierza przyznawała się do trzydziestokilogramowej nadwagi. Próbując schudnąć, naprawdę się nie oszczędzała. Był czas, gdy praktycznie nie wychodziła z siłowni. Niestety, efekty wciąż były mizerne. 

Aktorka długo nie mogła zrozumieć, dlaczego mimo forsownych treningów i skrupulatnego przestrzegania diety, nie może schudnąć. 

Reklama

Pomogła dopiero wizyta u lekarza. Zalecone przez niego badania wykazały, że aktorka cierpi na niedoczynność tarczycy i insulinooporność. To właśnie dlatego nie mogła schudnąć!

Anna Powierza dba o zdrowie

Kiedy leki i dieta zostały odpowiednio dobrane do potrzeb jej organizmu, rezultaty przyszły błyskawicznie. Aktorka zrzuciła 35 kilogramów i poczuła się znacznie lepiej. Nie popsuł jej humoru nawet fakt, że gdy postanowiła opisać swoje zmagania z wagą w książce, na jej promocję przyszły cztery osoby…

Od tamtej pory wie, że musi na bieżąco kontrolować zdrowie. Jak ujawniła w najnowszym wywiadzie w tygodniku „Twoje Imperium”, jest właśnie po serii badań kontrolnych:

"Postanowiłam poważniej podejść do metryki i zrobiłam obchód po lekarzach specjalistach. Mogę więc powiedzieć, że w tym roku czuję się wyjątkowo odpowiedzialnie i dojrzale". 

Anna Powierza znów jest singielką

Jedyna, jak dotąd, córka Powierzy jest owocem związku, który rozpadł się krótko po narodzinach dziewczynki. Półtora roku temu aktorka przyznała, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna

Niestety i ta relacja nie przetrwała. Powierza mówiła w rozmowie z tygodnikiem: "Dopiero co rozeszły się drogi z wieloletnim partnerem. I póki co, w nikim nowym nie zdążyłam się zakochać. Ale… dzień jeszcze się nie skończył, więc kto wie, co się wydarzy w przyszłości". 

Zobacz też:

Anna Powierza została coachem? Oto, czego uczy kobiety Czesia z "Klanu"

Anna Powierza wspomina rozbieraną sesję w magazynie dla panów. "Jak zobaczyłam te zdjęcia, płakałam"

Anna Powierza pokazała stare zdjęcie. Bardzo się zmieniła?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy