Reklama
Reklama

Anna Powierza została coachem? Oto, czego uczy kobiety Czesia z "Klanu"

43-letnia Anna Powierza oprócz tego, że gra w serialach i występuje na scenie, jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Właśnie zaskoczyła fanki wyznaniem, że znalazła sposób na życie w szczęściu i zdrowiu.

Anna Powierza mogłaby zbić fortunę na doradzaniu innym kobietom, jak być zadowoloną z życia i zdrową za darmo. Pochwaliła się na Instagramie i Facebooku, że jest mega szczęśliwa i nic jej to nie kosztuje.

"Tak po prostu, tu i teraz, bez powodu, czochrając psiaka za uchem, jest mi dobrze" - oznajmiła wszem i wobec.

Anna Powierza: Zadowolona, pełna energii i miłości do całego świata

Gwiazda "Klanu" od dawna bardzo dba o formę. Kiedyś miała poważne problemy z tuszą z powodu insulinooporności i choroby tarczycy. Jej wysiłki, by schudnąć, nie przynosiły żadnego efektu. Dopiero po rozmowie z lekarzem postanowiła... zapomnieć o dietach i w ciągu roku zrzuciła kilkanaście kilogramów.

Reklama

43-letnia Anna Powierza cieszy się naprawdę niezłą figurą i formą. Pytana, co robi, że wygląda jak nastolatka, mówi, że po prostu dba o siebie.

"Warto jest dbać o siebie, warto zdrowo karmić, kłaść do łóżka o niezbyt późnej godzinie i pozwalać się wysypiać. Warto chodzić na spacery, pływać albo biegać, co kto lubi. Warto sprawiać sobie czasem jakieś drobne przyjemności, tak na przekór i mimo wszystko. Warto zwalniać, zwłaszcza gdy świat wokół pędzi, brać oddech, medytować, koić, gdy wszystko jest przeciw" - napisała na Instagramie.

"Dzięki temu, za darmo będziecie zdrowe. Przysięgam! To Wam dziś mówię ja, szczęśliwa, pełna energii i miłości do całego świata Anna" - zwróciła się do wszystkich obserwujących ją w sieci "bliższych, dalszych, znajomych, zaprzyjaźnionych, znanych z widzenia dziewcząt i kobietek".

Anna Powierza: Aktorka radzi fankom, by uwierzyły, że życie jest piękne!

Anna Powierza nie kryje, że dbanie o siebie to dla niej czasem katorga, ale warto się porządnie zmęczyć, by - stojąc przed lustrem - wyglądać jak milion dolarów.

"Nie wygrałam w totka, nie zakochałam się, żadne moje problemy nie zniknęły, ciągle jest ich ponad normę. A jednak jestem szczęśliwa" - wyznała.

Aktorka jest przekonana, że aby poczuć się szczęśliwym człowiekiem, wystarczy uwierzyć, że życie jest piękne!

"Życie jest piękne! Świat jest piękny! Wszystko jest piękne!" - napisała pod zdjęciem z jesiennego spaceru.

Zobacz też:

Anna Powierza snuje refleksje matematyczne w wydekoltowanej sukni

"Klan": Anna Powierza straciła panowanie nad twarzą. Przez botoks

Powierza wbija szpilę Cichopek i Hakielowi! Żałuje, że nie wyszła za mąż

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza
Reklama
Reklama
Reklama