Reklama
Reklama

Poród synowej Kurzajewskiego zbliża się wielkimi krokami. "Czekam z niecierpliwością"

Zmiany w rodzinie Kurzajewskich to już dzień powszedni, a mimo to, gdy Paulina Smaszcz (50 l.) ogłosiła, że zostanie babcią, wszyscy byli zaskoczeni. Okazało się, że jej starszy syn z małżeństwa z Maciejem Kurzajewskim (50 l.) i jego ukochana niedługo powitają na świecie pierwsze dziecko. Prezenter nie może się doczekać tej chwili!

Paulina Smaszcz czeka na zostanie babcią

Ponieważ Paulina Smaszcz jest bardzo szczęśliwa z powodu nowej życiowej roli, a Maciej Kurzajewski wydaje się bardziej skupiony na przygotowaniach do ślubu z Kasią Cichopek (40 l.), zaczęto się zastanawiać, czy prezenter na pewno cieszy się ciążą synowej. Oliwy do ognia dolały doniesienia, że synowie uciekli w świat od sporu pomiędzy rodzicami. Czy przyszły dziadek interesuje się życiem swoich dzieci?

Reklama

Wyprowadzka synów Kurzajewskiego

Konflikt między rozwodnikami, a także głośny związek Macieja i Kasi sprawił, że synowie postanowili pójść własnymi ścieżkami. Podobno syn prezentera zmienił nazwisko na Vaccari (po żonie) i przeprowadził się do Włoch, a jego młodszy brat zamieszkał w Holandii. Nie da się ukryć, że już na pierwszy rzut oka wygląda to jak ucieczka od sporu rodziców, którzy swoje brudy postanowili prać publicznie. 

Relacje synów z ojcem są dużo lepsze niż wielu sądzi! Jak informuje Pudelek, Kurzajewskiemu nie przeszkadza odległość. Jest na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w życiu dzieci. 

"[...] myślę sobie, że będę dziadkiem, który da dużo energii tej cudownej, małej istocie, która pojawi się na świecie. Czekam z niecierpliwością. Jesteśmy na gorącej linii z moim synem i jego żoną" - zdradził w wywiadzie. 

Dodał, że to synowie są dla niego najważniejsi.  

"Moi synowie to jest miłość mojego życia. Franek, który jest dzisiaj głową swojej własnej rodziny, Julek, który też za moment będzie dorosły. To są ludzie, którym zawsze służyłem, służę i będę służył pomocą. Oni są absolutnie dla mnie najważniejsi". 

Słowa te mogą być "pstryczkiem w nos" dla Pauliny Smaszcz, która konsekwentnie informuje w mediach o poczynaniach byłego partnera. Twierdziła m.in., że Kurzajewski chowa zdjęcia synów, gdy przychodzi do niego nowa ukochana. 

Ciąże celebrytów budzą wiele zamieszania

Poród synowej Kurzajewskiego zbliża się wielkimi krokami. Trzeba przyznać, że w czasach wielkich poruszeń związanych z ciążami celebrytek, np. Wersow czy Lil Masti, to dziecko również znajdzie się na pierwszych stronach gazet.  

Zobaczymy, czy wnuczka będzie nie tylko oczkiem w głowie reporterów, ale także zalatanego dziadka!

Czytaj także:

Kurzajewski rozpływa się w zachwytach nad doskonałością Cichopek: "Piękna, uzdolniona, inteligenta". Nie przesadza trochę?

Cichopek i Kurzajewski wiją wspólne gniazdko i szykują rewolucję w domu! Prezenter potwierdza!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy