Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Poniedziałek: Spowiedź geja

Najbardziej intensywne wspomnienie Jacka Poniedziałka (45 l.) z domu rodzinnego w Krakowie? Przeciekający dach, zapracowana mama oraz tata uwodzący kobiety i... mężczyzn.

Zmarł, kiedy aktor skończył 4 lata. Niewiele go pamięta, ale do dziś odczuwa stratę.

Reklama

- Żałuję, że nie zdążyłem poznać ojca, bo może lepiej zrozumiałbym siebie. Czasem za nim tęsknię - wyznaje Poniedziałek w skandalizującej książce "Wyjście z cienia".

W zalewie publikacji wydawanych ostatnio przez celebrytów, ta pozycja wyróżnia się niezwykłą szczerością. Okres dorastania był dla niego bolesnym procesem dochodzenia do prawdy. Cały czas czuł się odmieńcem.

Jak czytamy w "Na żywo", pierwsze zbliżenia z kolegą aktor miał już w szkole podstawowej. Nie przeszkadzało mu to jednak w podrywaniu koleżanek...

- Właściwie nie miałem wielkiej ochoty na seks z nimi, ale nie chciałem się wyróżniać - wspomina. Jeszcze jako 21-letni student był w związku z dziewczyną, którą... regularnie zdradzał z kolegą z roku.

To wtedy zauważył, że zbliżenia z Tomkiem są znacznie bardziej ekscytujące niż z Agatą. Gdy się z nią rozstał, już nigdy więcej nie próbował miłości z kobietą. Jego romanse z kolejnymi mężczyznami były namiętne, gwałtowne, pełne zdrad i burzliwych rozstań.

- Dwóch facetów w związku to dwie osoby, które z natury są rozwiązłe i chwiejne - tłumaczy. Ale z miłością swojego życia wytrwał 18 lat, choć był to związek toksyczny i skomplikowany.

Artystycznie i osobiście aktor związał się z reżyserem Krzysztofem Warlikowskim i zamieszkał w jego mieszkaniu - informuje magazyn.

- Jaki ja byłbym szczęśliwy, gdybym był heterykiem. Miałbym święty spokój - mówi. - Mój homoseksualizm jest jednak tak samo częścią mnie, jak kolor oczu czy włosów...

Anna Bazia

(nr 48)

Dowiedz się więcej na temat: homoseksualizm | Jacek Poniedziałek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje