Reklama
Reklama

Pompony Pomponika: Nagroda za najgorętszy występ w Sopocie! Zaskoczeni?

Trzeba przyznać, że gwiazdy w tym roku prześcigały się w Sopocie, by wypaść najlepiej na Polsat SuperHit Festiwal. Legenda Opery Leśnej, upalna pogoda tego lata i powrót na scenę po lockdownie spowodowały, że artyści dali z siebie wszystko, a przymiotnik który najlepiej pasuje do większości występów, to.. "gorący". Ale który był najgorętszy?

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Kto był najlepszy na scenie?

Wszystkie gwiazdy błyszczały w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2021, ale niektóre wyróżniły się szczególnie gorącymi występami i kreacjami. Kto zrobił na nas największe wrażenie?

Michał Szpak

1. Michał Szpak swoją stylizacją chciał się chyba przypodobać członkom zespołu Maneskin. Postawił na mocno rockowy, skórzany kombinezon, ale z charakterystycznym dla siebie, androgynicznym sznytem - butami na obcasie i... nagim torsem. Prawdziwym hitem był jednak jego występ - w Sopocie zachwycił, jak zwykle zresztą, swoim wokalem i intepretacją Niemena.

Reklama

Justyna Steczkowska

2. Justyna Steczkowska w pierwszej kreacji na scenie pokazała to, co ma najlepszego i czym lubi się chwalić - zabójcze nogi i zjawiskowy dekolt. Po pierwszej sukience, w stylu Kleopatry, na drugim występie naprawdę zaparła dech publice w Sopocie. Cygańskie show stylizowane na wesele, srebrna suknia z falbanami, tańce na stołach i cover Violetty Villas - strzał w dziesiątkę!

Justyna Steczkowska: Towarzyszy mi przede wszystkim radość! (WYWIAD)

Beata Kozidrak

3. Beata Kozidrak była niekwestionowaną królową pierwszego dnia festiwalu. Nie tylko zawładnęła sceną, ale też zachwyciła figurą. Zwłaszcza nogami!

Doda

4. Doda na scenie dosłownie kipiała energią, w pierwszym wyjściu zaszalała ze stylizacją, ale to drugi występ - tuż po 23 - był najczęściej komentowany w Sopocie. Nie tylko śpiewała nowy singiel, po angielsku (co przed laty nie stanowiło jej specjalności), ale też tańczyła naprawdę skomplikowany i seksowny układ w zabójczych szpilkach, a miała na sobie... cóż, niewiele. Mogliśmy podziwiać każdy centymetr jej ciała, które najwyraźniej jest w formie życia.

Doda: Jestem zodiakalnym wodnikiem, więc cenię wolność! (WYWIAD)

Kayah

5. Kayah zaszalała na scenie - wybrała piękną, kolorową kreację i wygodne buty do tańca, dzięki temu - występując jako jedna z pierwszych - mogła rozgrzać publikę.

Kayah: Zamieniam kryzysy w siłę! (WYWIAD)

Kto był najgorętszy?

Która z gwiazd, według redakcji Pomponika, rozgrzała publiczność do czerwoności? Możecie sprawdzić na naszym wideo, komu wręczyliśmy nagrodę!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama