Reklama
Reklama

Pola Wiśniewska zachwyca w ciąży. To już półmetek!

Pola i Michał Wiśniewscy spodziewają się drugiego wspólnego dziecka. Żona piosenkarza jest już na półmetku ciąży. Właśnie pokazała zdjęcie, na którym widać krągłości. Pola wygląda olśniewająco!

Pola Wiśniewska, żona Michała Wiśniewskiego, zachwyca w ciąży

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Kobieta poznała lidera "Ich Troje" w 2019 roku. Już rok później para stanęła na ślubnym kobiercu. Dwa lata temu doczekali się synka, któremu dali na imię Falco Amadeus. Obecnie spodziewają się kolejnego dziecka, również chłopca. "Miała być córeczka tatusia, a będzie kolejny synek mamusi" - napisała żona wokalisty na Instagramie w listopadzie. 

Reklama

Dla Michała Wiśniewskiego będzie to szóste dziecko. Z Mandaryną łączą go Xavier i Fabienne, a kolejna dwójka - Etiennette oraz Vivienne - przyszła na świat w trakcie związku z Anną Świątczak.

Falco urodził się w styczniu 2021 roku, a jesienią 2022 para ogłosiła, że spodziewa się kolejnego chłopca. Wokalista i juror w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" o ciąży kolejnej żony dowiedział się podczas swoich 50. urodzin, które połączone były z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Pola Wiśniewska podarowała mu w prezencie zdjęcie z pozytywnym testem ciążowym, które później trafiło do mediów społecznościowych.

Pola jednak na początku nie znosiła dobrze ciąży. Miała fatalne samopoczucie i męczyły ją mdłości.

"Szczerze? Miało być pięknie, a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak. Dobrze nie jest" - żali się obserwatorom.

Ostatnio pokazała zdjęcie, na którym widać już ciążowy brzuszek żony Wiśniewskiego. Pola wygląda zachwycająco! A przypomnijmy, że Małżonka wokalisty ma czwórkę dzieci z poprzednich związków: 18-letnią Julię, 13-letniego Adama, 9-letnią Polę i 7-letniego Piotra. W 2021 roku urodziła Falco. Zbliżający się poród będzie jej szóstym! 

Michał Wiśniewski i Pola - miłość przez internet

Michał Wiśniewski i Pola poznali się przez internet. Połączyły ich wspólne pasje i rozmowy o dzieciach. Szybko nastąpiła przeprowadzka Poli do willi Wiśniewskiego w podwarszawskiej Magdalence.

"My niecały rok po poznaniu się wzięliśmy ślub. Tak że to też nie jest tak, że to było jakieś nieprzemyślane. My ze sobą mieszkaliśmy prawie rok. Wzięliśmy ślub w marcu, w połowie marca, a mieszkaliśmy ze sobą od lipca, a byliśmy ze sobą od kwietnia. To nie jest tak, że robiliśmy to na jakiegoś chybcika" - mówili w programie Izabeli Janachowskiej o początkach swojego związku.

Pola nie lubi zdradzać wiele ze swojego życia. Wiadomo, że ma 37 lat i związana jest z show-biznesem. 

Zobacz też:

Michał Wiśniewski już kilka razy stawał na ślubnym kobiercu. Oto wszystkie huczne śluby i rozwody artysty

Michał Wiśniewski tłumaczy się po finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Telewizja kłamie"

Andrzej Piaseczny nie wyklucza powrotu do TVP! "Są ludzie, dla których warto przekroczyć granicę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Pola Wiśniewska | Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama