Reklama
Reklama

Po wielu latach ujawnił szokujące wieści o Meghan Markle. Była o krok od znalezienia miłości przed Harrym

Meghan Markle (42 l.) większości ludzi jest znana głównie jako drugoplanowa aktorka „W garniturach”, którą dzięki małżeństwu z księciem Harrym poznał cały świat. Okazuje się, że przed przyjęciem angażu w popularnym serialu, Markle poważnie brała po uwagę udział w amerykańskim programie randkowym. Występowała również w innych produkcjach.

Meghan Markle: co robiła przed poznaniem Harry'ego?

Meghan Markle jako aktorka nie zdobyła specjalnego rozgłosu. Zanim została żoną księcia Harry’ego występowała głównie w średniej klasy komediach romantycznych. Miała na swoim koncie role w takich produkcjach, jak: "Iskry miłości", "Dater’s handbook", czy "Przypadkowe spotkanie". Przełomem w jej karierze bez wątpienia okazała się rola w serialu "W garniturach", który wprowadził ją na wyższy poziom rozpoznawalności.

Reklama

Wkrótce na aktorkę czekało kolejne zaskoczenie. Została dziewczyną, a następnie żoną księcia Harry’ego. Jej życie mogło się potoczyć jednak zupełnie inaczej, gdyby nie rola w "W garniturach". Okazuje się, że na tamtym etapie kariery Meghan Markle otrzymała zaskakującą propozycję udziału w hitowym amerykańskim reality show.

"Meghan Markle - na wiele lat przed poznaniem księcia Harry'ego - poważnie rozważała udział w programie randkowym "The Bachelor". W tym przeboju amerykańskiej telewizji 32 kobiety walczą o romantyczne zainteresowanie jednego kawalera i pierścionek zaręczynowy" - twierdzi Mike Fliess, twórca "The Bachelor", cytowany przez "The Mirror".

Mężczyzna informuje, że Meghan Markle przez pewien czas zastanawiała się nad uczestnictwem w show.

"Tuż po opuszczeniu "Deal or No Deal", Meghan poważnie rozważała ubieganie się o udział w "The Bachelor"!"- napisał na jednym z popularnych serwisów społecznościowych.

Meghan Markle wspomina własną karierę

Meghan Markle nie wspominała w wywiadach o tym, że chciała wystąpić w randkowym reality show. Chętnie opowiadała jednak o swoim udziale w teleturnieju "Deal or No Deal", w którym w latach 2006-2007 pracowała jako hostessa. W podcaście "Archetypes" żaliła się, że produkcja wbrew jej woli wykreowała jej wizerunek jako osoby "nieinteligentnej".

"Nie lubiłam czuć się zmuszana do bycia tylko formą, a nie treścią" - zwierzała się po latach.

Aby sprostać wygórowanym oczekiwaniom realizatorów, uczestniczki programu były zmuszone poddawać się szeregom zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Ich wygląd był dużo ważniejszy, niż to, co miały do powiedzenia.

"Co tydzień dostawałyśmy vouchery na opalanie natryskowe, ponieważ istniało bardzo konkretne wyobrażenie tego, jak dokładnie powinnyśmy wyglądać. Chodziło wyłącznie o naszą urodę" - mówiła w podcaście Meghan Markle.

Meghan Markle: przełom w karierze

Meghan Markle do dziś z wielkim niesmakiem myśli o tym, jak kobiety były traktowane w programie. Pomimo ich szerokiej wiedzy i umiejętności, show lansowało wyłącznie zewnętrzne pięknor.

"Byłam otoczona mądrymi kobietami, ale to nie inteligencja decydowała o tym, że stałyśmy na tej scenie. Gdybym nie zrezygnowała, skończyłabym z wrzodami żołądka" - opowiadała żona księcia Harry’ego.

Po odejściu z teleturnieju Meghan Markle jeszcze przez okres dwóch lat otrzymywała epizodyczne role w filmach telewizyjnych oraz kinowych. Przełom w karierze nastąpił dla niej w 2010 roku. Dołączyła wówczas do obsady "W garniturach", gdzie wcieliła się w rolę Rachel Zane.

Zobacz też:

Rodzina Kate Middleton jest wściekła. W takiej chwili otrzymali cios z niespodziewanej strony

Meghan Markle hasa na stoku z przyjaciółkami. Postawiła na stylizację za kilka tysięcy

William już szykuje się do bycia królem. Karol jednak nie chce o tym słyszeć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy