Reklama
Reklama

Meghan Markle hasa na stoku z przyjaciółkami. Postawiła na stylizację za kilka tysięcy

Meghan Markle zdecydowanie nie próżnuje. Sieć obiegły właśnie zdjęcia, na których żona księcia Harry’ego oddaje się śnieżnej rozrywce w towarzystwie swoich przyjaciółek. Zdjęcia z wypoczynku na nartach w Kanadzie błyskawicznie pojawiły się w mediach społecznościowych. Zobaczcie szczegóły.

Meghan Markle szaleje na stoku w Kanadzie

Meghan Markle wielokrotnie udowodniła, że jest prawdziwą fanką aktywnego wypoczynku. Jako mama dwóch pociech i żona  księcia Harry’ego z pewnością nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Na szczęście, pomimo wszystko, udaje jej się zagospodarować trochę przestrzeni na relaks.

Ostatnio Meghan wybrała się wycieczkę do Kanady, gdzie wraz z przyjaciółkami: byłą modelką Kelly McKee Zajfen i przedsiębiorczynią Heather Dorak, raz po raz zjeżdżały na stoku narciarskim.

Reklama

Amerykańska aktorka dba o swoje przyjaźnie, jako osoba publiczna ma też doskonałą świadomość tego, jak cenna jest taka bliska relacja z zaufanymi ludźmi. Heather Dorak i Meghan Markle znają się już od 20 lat. To właśnie ona, właścicielka studia Pilates, często pozytywnie mówi o przyjaciółce w mediach. Przedsiębiorczyni opublikowała relację z wypadu w swoich mediach społecznościowych.

Meghan Markle wybrała się na narty z przyjaciółkami

"Wow, co za idealna podróż! Moje serce jest takie pełne [radości - przyp. red.]. Dzieci za dnia przemierzały zbocza, a dorośli wyli ze śmiechu aż do późnej nocy. Prawdziwie szczęśliwie zakochana w naszych wspaniałych przyjaciołach!" - napisała Dorak pod galerią zdjęć z rodzinnego wyjazdu.

Na fotografiach doskonale widać, że cała grupa świetnie bawiła się podczas rodzinnego wyjazdu do Kanady. Ekskluzywny resort położony nieopodal miejscowości Salt Lake City z pewnością zapewnił wycieczkowiczom szereg wspaniałych atrakcji. Dzięki temu mogli nie tylko oddawać się szaleństwu na stoku, ale także odpocząć w nieco inny sposób.

Meghan Markle na stoku w stylizacji za kilka tysięcy

Trzeba przyznać, że podczas wypadu do Kanady, Meghan Markle prezentowała się bardzo gustownie. Żona księcia Harry'ego zdecydowanie nie oszczędza na stylizacjach. Jak wyliczyło instagramowe konto poświęcone royalsom, Meghan miała na sobie stylizacje za kilka tysięcy. Luksusowe marki wyglądają elegancko, ale, jak wiadomo, wiążą się ze sporym wydatkiem. 

W sieci można znaleźć wyliczenia, z których wynika, że wełniana czapka renomowanej firmy Moncler, na którą zdecydowała się Markle, to koszt ponad 1300 złotych. Skórzane rękawiczki tej samej firmy to już blisko 4 tysiące. Do tego kurtka, okulary, reszta ubrań i zbiera się pokaźna kwota. 

W Kanadzie panie wypoczywały wraz z dziećmi i partnerami. Na wycieczce zabrakło tylko księcia Harry’ego. Ciekawe, co sprawiło, że nie mógł towarzyszyć rodzinie...

Zobacz także:

Finał pościgu Harry'ego i Meghan. Dostaną to, czego oczekiwali

Nowe wieści o powrocie Harry'ego i Meghan nadeszły tuż po wyroku. Stawia swoje warunki

William już szykuje się do bycia królem. Karol jednak nie chce o tym słyszeć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama