Reklama
Reklama

Po rozwodzie musiał się tłumaczyć. Teraz ogłosił świetną wiadomość!

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są parą od około trzech lat, doczekali się także wspólnego dziecka. Fani wielokrotnie pytali ich o plany ślubne. Jak się okazuje, te są już w fazie realizacji!

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś: początki związku

Agnieszka Włodarczyk ma za sobą kilka związków, jednak jak dotąd żaden z partnerów nie zdołał zaprowadzić ją przed ołtarz. To się jednak niebawem zmieni!

Aktorka od około trzech lat jest związana z triathlonistą Robertem Karasiem. Początkowo para trzymała swoje uczucie w tajemnicy, kiedy jednak media wyśledziły ich związek, przestali się ukrywać.

Jakiś czas później wyszło na jaw, że oczekują wspólnego dziecka. Synek pary, którego zdecydowali się nazwać Milan, przyszedł na świat latem 2021 roku. Karaś i Włodarczyk często razem podróżują, zabierając ze sobą oczywiście swoją pociechę. Aktualnie przebywają w słonecznej Hiszpanii.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś biorą ślub!

Oboje wielokrotnie byli pytani o plany ślubne. Wcześniej jednak nie chcieli się na ten temat wypowiadać. Jak się okazuje, takowe zamiary jednak jak najbardziej są i para zamierza powiedzieć sobie "tak".

Robert Karaś urządził na swoim Instagramie serię pytań i jedno z nich dotyczyło właśnie ślubu. Sportowiec szczerze na nie odpowiedział, zdradzając nawet przybliżoną datę ceremonii!

"Ustaliliśmy, że pod koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę" - czytamy.

Robert Karaś był już żonaty

Co ciekawe, dla Roberta Karasia nie będzie to debiut w roli małżonka. Przed poznaniem Agnieszki Włodarczyk był on bowiem żonaty. W 2012 roku wziął ślub z Natalią, która często towarzyszyła mu na zawodach.

"Natalia jeździ ze mną na wszystkie zawody, zajmuje się domem, ja nie muszę nawet gotować czy prasować, no czasem śmieci wyrzucę (śmiech). Żona pomaga podjąć mi różne decyzje, ale nie ma ostatecznego zdania. Ja mam trudny charakter, ona mi doradza, ja słucham" - chwalił żonę na łamach "Vivy".

Ich związek jednak ostatecznie się rozpadł. Karaś musiał potem tłumaczyć w mediach, że Agnieszka Włodarczyk wcale nie rozbiła jego małżeństwa wbrew krążącym plotkom.

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk opublikowała w sieci zdjęcie bez makijażu. Fani nie kryją zachwytu!

Tak mieszka Agnieszka Włodarczyk. Zamieniła 400 m² na znacznie mniejszy metraż

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się odważnym zdjęciem. "Myślałam, że to Chodakowska"
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Robert Karaś
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy