Reklama

Reklama

Reklama

Tak mieszka Agnieszka Włodarczyk. Zamieniła 400 m² na znacznie mniejszy metraż

Agnieszka Włodarczyk (42 l.) promienieje szczęściem! Aktorka aktualnie spełnia się jako mama i wygląda na to, że ta rola bardzo jej służy. Do dobrego samopoczucia gwiazdy przyczyniło się również jeszcze jedno ważne życiowe wydarzenie. Agnieszka Włodarczyk wymieniła ogromny dom o metrażu 400 m² na dużo mniejsze i przytulniejsze lokum.

Agnieszka Włodarczyk - życie i kariera

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i piosenkarka. W 1997 r. gwiazda zaliczyła swój debiut aktorski w filmie "Sara", który przyniósł jej ogromną popularność. Aktorka ma na swoim koncie również role w produkcjach takich jak "13 posterunek", "E=mc²", "Pierwsza miłość", "Nigdy w życiu!" czy "Kac Wawa". Wygrała również pierwszą edycję programu "Jak oni śpiewają". Następstwem tego zwycięstwa było wydanie singla "Jak oni śpiewają", a później albumu studyjnego "Nie dla oka...". Prywatnie Agnieszka Włodarczyk jest partnerką triathlonisty, Roberta Karasia i mamą synka Milana. Aktorka obecnie mieszka w Warszawie, ale bardzo często i chętnie podróżuje razem ze swoją rodziną.

Reklama

Nowy dom - przytulne gniazdko zamiast ogromnych powierzchni

Do niedawna Agnieszka Włodarczyk mieszkała w ogromnym domu, którego powierzchnia sięgała 400 m². Gwiazda nie czuła się tam jednak bezpiecznie i jak u siebie. Zniechęcała ją też perspektywa konieczności oddawania comiesięcznie ogromnych sum bankowi. Razem z partnerem podjęła decyzję o sprzedaży dużego domu i przeprowadzce do mniejszego. Dopiero teraz aktorka poczuła się dobrze we własnych czterech ścianach, ale nie wyklucza, że ją i jej rodzinę czeka jeszcze jedna zmiana na kolejne, docelowe już lokum.

Jak sama pisze na swoim Instagramie: "Nie metry, ani życiowe »umilacze« sprawią, że będziesz szczęśliwa. Duża powierzchnia bez poczucia, że jest się kochaną, bez poczucia bezpieczeństwa, bez perspektywy rodziny, za to z perspektywą 30 lat oddawania do banku co miesiąc ogromnej sumy pieniędzy, sprawia, że czujesz się więźniem. Kiedy sprzedałam po 5 latach te mury, poczułam ulgę... Nigdy więcej życia na wyrost, na pokaz, dla frajdy znajomych a mojej udręki. Kolejny dom kupiłam już rozsądnie, jest ekonomiczny, przytulny i słoneczny. Kiedy mieszkałam w nim sama czułam, że jest o połowę za duży. Teraz spełnia swoją rolę idealnie... ale wiecie co? Wiem, że dopiero ten następny będzie tym docelowym. Wspólnym. Upragnionym. Bo dopiero teraz wszystko mi się w życiu zgadza. Nie wiem, kiedy go znajdę, a może wybuduję, ale zaczynam się rozglądać".

Jak mieszka Agnieszka Włodarczyk?

Jak wyglądają wnętrza nowego domu Agnieszki Włodarczyk? Jest przytulnie, prosto i bardzo przyjemnie. Aktorka chętnie dzieli się kadrami ze swojego domu na Instagramie, dzięki czemu fani mogą podglądnąć, jak mieszka.

W domu gwiazdy ważne miejsce zajmuje duży, drewniany stół z sześcioma wygodnymi krzesłami, przy którym może zjeść posiłek nie tylko sama rodzina, ale również przyjaciele. Nad stołem wisi klimatyczna lampa z plecionki, a na blacie stoi dodatkowy lampion, który wieczorami może dać klimatyczne światło.

Elementy wykonane z plecionki w klimacie boho są widoczne w kilku miejscach domu aktorki. Pleciony stoliczek można zauważyć też w salonie. Tuż obok niego stoi rozłożysta beżowa kanapa, która wygląda na bardzo wygodną i taką, z której nie chce się wstawać.

Gwiazda chętnie dzieli się również kadrami ze swojej kuchni. Fani mogą zobaczyć, że meble są bardzo proste i praktyczne. Królują tu białe, gładkie fronty bez uchwytów i elegancki czarny blat. Agnieszka kocha gotować i często spędza czas w kuchni, dlatego urządziła ją tak, by była nie tylko piękna, ale też w pełni funkcjonalna. Jak sama napisała po powrocie z jednej ze swoich podróży:

"Niezależnie od tego, na jakiej półkuli jestem, zawsze tęsknię za polskimi smakami. Ani w Stanach, ani w Azji bułki tartej nie uraczyłam. Dlatego kocham powroty do domu, kiedy mogę oddać się przyjemności gotowania? Tak, kocham stać przy garach!"

Prosto ze swojego przytulnego salonu aktorka może wyjść również na wypełniony kwiatami taras oraz do niewielkiego, ale pięknego i zadbanego ogródka. Ogród otoczony jest wysokim ogrodzeniem, dzięki czemu gwiazda może cieszyć się pełną prywatnością i swobodnie spacerować po trawie w samym szlafroku.

Zobacz też:

Włodarczyk w bikini duma nad tym, czy lepsze są Włochy, czy Hiszpania

Zaskakujące wyznanie Włodarczyk. Rola w "Sarze" uwolniła ją od agresywnego ojczyma

Agnieszka Włodarczyk wycofała się w show biznesu. Co się z nią dzieje?

Jak mieszkają gwiazdy?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Robert Karaś

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy