Reklama
Reklama

Plotki o synu Torbicka latami zbywała milczeniem, a tu nagle takie wieści. Poruszenie na całą Polskę

Grażyna Torbicka (64 l.) latami milczała na tematy związane z macierzyństwem i posiadaniem potomstwa. Wraz z mężem Adamem Torbickim nigdy nie doczekali się potomka, co nie przeszkodziło w powstawaniu sensacyjnych wręcz plotek na ten temat. W końcu dziennikarka nie wytrzymała i zabrała głos...

Grażyna Torbicka to ikona dziennikarstwa i jedna z najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Zawodowo kojarzona jest przede wszystkim z tematyką filmową, wszak prowadzony przez nią program "Kocham kino" zyskał nawet miano kultowego. 

Po niespodziewanym odejściu z TVP Torbika związała się z konkurencyjną TVN, choć tam nigdy nie zaczęła grać pierwszych skrzypiec. Torbicka skupia się teraz głównie na organizacji festiwalu Dwa Brzegi, a także życiu rodzinnym. 

Reklama

Po przeprowadzce do Otwocka, gdzie mąż objął stanowisko ordynatora tamtejszego szpitala, w życiu Torbickiej zaszły spore zmiany. Ostatnio nie było jednak u nich za wesoło, a wszystko z powodu kolizji, którą spowodowała jej mama. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. 

Grażyna Torbicka rozgoniła czarne chmury

Aktualnie Grażyna przebywa w Kazimierzu Dolny, gdzie trwa jej festiwal filmowy. W mediach z kolei odżył temat związany z jej życiem prywatnym. Przyczynił się do tego wywiad Torbickiej dla "Zwierciadła", w którym otworzyła się na tematy związane z macierzyństwem. 

Jak wyznała 64-latka, to dla niej bolesny temat. Po latach doświadczania różnego rodzaju przykrych sytuacji i "szeptania za jej plecami", postanowiła podzielić się tym, co jej leży na sercu. 

"Dziś to już się trochę zmieniło, ale jeszcze kilka lat temu w pewnych środowiskach występowała stygmatyzacja kobiety z powodu tego, że nie ma dzieci — nie chce, czy tak się jej życie ułożyło, że ich nie ma. Są różne przyczyny takiego stanu, ale jedno jest pewne — tylko do ciebie zależy, czy będziesz z tego powodu sfrustrowana i nieszczęśliwa. Trzeba odciąć się od tych szeptów za plecami" - wyznała w "Zwierciadle" Torbicka, dodając że "najważniejsze jest wcale nie to, by się nie dać presji zewnętrznej, tylko tej wewnętrznej".

Pojawiły się plotki o rzekomym synu Torbickiej

Niespodziewanie zbiegło się to w czasie z rewelacjami jednego z portali, który donosi, że w pewnych kręgach huczało o tym, że Torbicka... ma syna! 

"Fani jednak próbują dociekać, dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci. Szczególnie że swego czasu wśród internautów krążyła plotka, według której Torbicka ma syna. Jej geneza nie jest jednak jasna" - donosi portal shownews.pl.

Wydaje się jednak, że tego typu spekulacje Torbicka ucięła chociażby w rozmowie z "Życiem na Gorąco". 

"Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa - powiedziała w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Z kolei w "Rewii" zapewniła, że wraz z mężem Adamem są szczęśliwi, choć nie doczekali się potomstwa. 

"Niektórzy twierdzą, że to dzieci scalają, ale my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie" - podkreśliła stanowczo Torbicka. 

Zobacz też:

Plotki o Grażynie Torbickiej i mężu Adamie to jednak prawda! Sensacja po 42 latach od ślubu

Grażyna Torbicka pilnie zamieściła nekrolog! Jego treść wyjaśnia wszystko! Jest już data pogrzebu!

Są szczęśliwi 42 lata po ślubie. Grażyna Torbicka znalazła przepis na udane małżeństwo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Adam Torbicki
Reklama
Reklama
Reklama