Reklama
Reklama

Plotki o domu Górniak to jednak prawda. Wynajmie swój dom, ale nie każdemu. Ma jedno zastrzeżenie!

Edyta Górniak (49 l.) w czasie pandemii przeprowadziła się do wyjątkowej willi w sercu polskich gór. Pojawiły się jednak plotki, że diwa zamierza wkrótce opuścić Zakopane. Nic bardziej mylnego. Artystka na czas podróży wystawiła swój dom na wynajem! "To jest najbardziej niezwykłe miejsce, jakie odkryłam w Polsce" - zachwala na Instagramie.

Edyta Górniak podczas pandemii poszukiwała swojego wymarzonego miejsca na ziemi, gdzie mogłaby w spokoju odetchnąć, pomedytować i czerpać inspiracje do rozwoju swojej działalności. Wybór padł na polskie góry, które artystka traktuje niczym swój drugi dom.

Edyta wybrała dla siebie uroczą willę na Podhalu. Wokalistce udało się nawet zaprzyjaźnić z lokalnymi góralami! 

Decyzja była łatwiejsza dzięki temu, że jej ukochany syn opuścił już rodzinne gniazdko. Niestety szybko okazało się, że ze względu na wysokie ciśnienie, Allan Krupa jest w stanie spędzić tam zaledwie kilka dni

Reklama

Edyta Górniak wynajmuje swój dom w Zakopanem

Chociaż czteropiętrowa nieruchomość z drewna w samym sercu gór w Zakopanem była dla piosenkarki doskonałym miejscem do kontemplacji na łonie natury, afirmacji oraz rozwoju "Akademii Przebudzenia", to zdecydowała się oddać ją w ręce agencji i wynająć.

"Dopóki nie wrócę do Polski, możecie wynająć mój dom. Nie ma tam moich prywatnych książek. No, może kilka. 

Jeżeli chcielibyście schować się przed światem zewnętrznym, to to jest najbardziej niezwykłe miejsce, jakie odkryłam w Polsce. Jeśli potrzebujecie poczytać, pomedytować, wyciszyć się odpocząć, afirmować to jest to odpowiednie miejsce" - zapewnia gwiazda w relacji na Instagramie. 

Zainteresowani mogą zamieszkać na całej powierzchni, albo zdecydować się wyłącznie na jedno piętro. Jest jednak pewien warunek!

W rozmowie z Plejadą Edyta rozwiała plotki i zapewniła, że po powrocie z podróży wróci do Zakopanego

"Mam nadzieję, że to tylko wyraz tęsknoty, nie zazdrości" - dodała. 

Na koniec pozdrowiła swoich przyjaciół, zazdrośników oraz ucałowana swojego syna, Allana

Przy okazji Górniak pochwaliła się na Instagramie niezwykłym widokiem z okna swojego hotelu, z którego widać pokaz tańczących fontann. Z pewnością nie jest to jednak krajobraz, który widzi z okazałego tarasu w swojej górskiej posiadłości. 

Zobacz też:

Edyta Górniak opuszcza Zakopane? Zaskakujące wieści z gór!

Edyta Górniak pokazała fanom, jak żyje w Tatrach! Nagranie zapiera dech w piersiach!

Edyta Górniak. Majątek diwy jest pilnie strzeżoną tajemnicą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama