Reklama
Reklama

Edyta Górniak pokazała fanom, jak żyje w Tatrach! Nagranie zapiera dech w piersiach!

Edyta Górniak rok temu przeprowadziła się do Zakopanego. Gwiazda kupiła piękną willę na Podhalu, gdzie może wyciszyć się i skupić na rozwoju duchowym. Zima w górach zupełnie ją zaskoczyła! Chwyciła za telefon, aby pokazać fanom niesamowite widoki przed domem.

Edyta Górniak traktuje polskie góry niczym swój drugi dom. Minął już rok, odkąd gwiazda przeprowadziła się do Zakopanego

W czasie pandemii mocno wspierała swoich fanów, przy okazji poszukując wymarzonego miejsca do mieszkania. Padło na piękną willę na Podhalu. Decyzję ułatwił fakt, że jej ukochany syn opuścił już rodzinne gniazdko.

Wokalistka jest wdzięczna za to, że ma teraz stały kontakt z naturą i może w spokoju wyciszyć się oraz skoncentrować na rozwoju swojej "Akademii Przebudzenia". 

Co więcej, Edyta zaprzyjaźniła się nawet z miejscowymi góralami.

Reklama

Gwiazda postanowiła zupełnie przewartościować swoje dotychczasowe życie. Postawiła na rozwój duchowy, zdrowy styl życia i przeszła na minimalizm. 

Edyta Górniak pokazała jak żyje w Tatrach

Edyta Górniak doskonale odnalazła się w nowym miejscu, w przeciwieństwie do Allana, który może spędzić w górach maksymalnie trzy dni. Inaczej narzeka na ból głowy, ponieważ źle znosi taką wysokość.

Zima na Podhalu zupełnie zaskoczyła artystkę. Gdy tylko zobaczyła na zewnątrz pierwszy śnieg, natychmiast chwyciła za telefon, aby to uwiecznić.

Piękne widoki przed jej domem dosłownie zapierają dech w piersiach! W tle leci znana, świąteczna piosenka "Let It Snow" (sprawdź!), a piosenkarka stawia kroki na świeżym, jeszcze chrupiącym śniegu.

Na jej twarzy maluje się prawdziwe szczęście oraz czerwone rumieńce. W poście przyznaje, że to jej "nowy początek".

"Świetnie musi smakować kawka pita z takim widokiem" - komentują obserwatorzy.

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła pierwszego wywiadu po aferze! "Kocham Polskę"

Monika Richardson zmieniła nazwisko. W urzędzie wbiła szpilę Zbyszkowi!

Katarzyna Figura o atmosferze na planie "Dziewczyn z Dubaju"

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy