Reklama
Reklama

Pique wściekł się na pytanie o Shakirę! Najpierw ją zdradził, a teraz poucza w kwestii dzieci

Gerardowi Pique zdrada wyszła bokiem. Piłkarz oszukał uwielbianą Shakirę, a ta nie pozostała mu dłużna. Cały świat dowiedział się o jego podbojach z dużo młodszą kobietą, a to odbiło się na jego wizerunku. Podczas ostatniego wywiadu dziennikarz zapytał sportowca o nową piosenkę byłej ukochanej, w której ta rozlicza się z niewiernym piłkarzem. 36-latkowi mina zrzedła i nie miał ochoty na nie odpowiadać!

Gerard Pique i Shakira: skandaliczne kulisy rozstania

W zeszłym roku media obiegła informacja, że Gerard Pique i Shakira się rozstali. Nikt nie podejrzewał, że w ich związku pojawił się kryzys, który był nie do uratowania. Zagraniczna prasa podawała coraz to nowsze rewelacje na temat kulis rozstania, a ostatecznie okazało się, że do rozpadu rodziny doszło przez niewierność piłkarza!

Sportowiec zdradzał wokalistkę z dużo młodszą kobietą, ale Shakira nie zamierzała grać ofiary i szybko rozliczyła się z kochliwym 36-latkiem. Gwiazda wydała singiel BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss), w którym naśmiewała się z ojca swoich synów, że wymienił ją na gorszy model.

Reklama

Ich przepychanki słowne wywołały skandal, a latynoska piękność na dodatek popadła w konflikt z byłymi teściami. Kiedy w kuluarach nieco ucichło, 46-latka jak bumerang powróciła z kolejnym utworem, w którym atakuje niewiernego Gerarda!

Shakira znów atakuje byłego. Ten nie kryje zdenerwowania. Wpadł w popłoch przy dziennikarzu!

Nieskazitelny wizerunek Pique kreowany w mediach szwankuje. Dziennikarze mają z niego ubaw, a duża część publiki kibicuje Shakirze. Ostatnio gwiazdor FC Barcelony wywiadu dla "El mon RAC1" i został zapytany, czy słyszał nowy hit swojej byłej. 36-latek potwierdził i od razu zaznaczył, że nie chce o tym rozmawiać.

"Tak, oczywiście. Nie chcę o tym rozmawiać" - odburknął rozjuszony.

Rozmówca postanowił jednak pociągnąć go za język, ale ten nadal unikał odpowiedzi i zasłaniał się "dobrem dzieci".

"Mamy obowiązek, ci z nas, którzy są rodzicami, chronić nasze dzieci. Każdy podejmuje własne decyzje. Nie mam ochoty już o tym rozmawiać. Chcę, żeby moje dzieci miały się dobrze" - ubolewał.

Gerard Pique przy okazji zapewniał, że jest dobrym ojcem i tak pozostanie.

"Zawsze miałem bliskie relacje z moimi dziećmi. Nic nie czyni mnie bardziej szczęśliwym niż uszczęśliwianie moich synów. Każdy podejmuje decyzje, które uważa za najlepsze. Robię rzeczy w określony sposób, staram się robić to jak najlepiej. Czuję się dobrze, jestem szczęśliwy" - zachwalał swój żywot.

Myślicie, że podczas zdradzania matki swoich synów też myślał o ich "dobru"?

Shakira w nowym hicie rozlicza się z byłym. O czym jest utwór "TQG"

Shakira udowodniła, że nie da sobie w kaszę dmuchać i nie będzie siedzieć cicho, gdy partner przyprawia jej rogi na oczach całego świata. Artystka kilka miesięcy temu wydała głośno komentowany singiel, w którym zaśpiewała o zdradach i poczynaniach niewiernego Pique. Teraz znów zabrała głos w tym temacie i wydała kolejny diss na sportowca. W utworze "TQG" śpiewa m.in. o tym, że sportowiec ją zranił, ale ta teraz zamierza postawić na siebie.

"Widok nowej dziewczyny u twojego boku rani mnie, ale skupiam się teraz na sobie. Moje życie bez ciebie stało się lepsze, nie jesteś już mile widziany. Twoja dziewczyna robi mi wyrzuty, a mnie to śmieszy"

Czekacie na kolejne utwory w podobnej tonacji?

Przeczytajcie również:

Shakira zalewa się łzami w miejscu publicznym. Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

Shakira ma o czym śpiewać! Gerard Pique niemal potrącił paparazziego?!

Shakira w telewizji zaśpiewała hit o zdradach Pique. Występ podbija sieć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gerard Pique | Shakira
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy