Reklama
Reklama

Shakira zrobiła to w miejscu publicznym! Nie do wiary, na czym ją przyłapali. To przez odejście Pique?

Shakira (46 l.) przez kilka dni przebywała w Nowym Jorku, gdzie wystąpiła w znanym programie, a potem razem z synami wybrała się na zakupy. Choć mogłoby się wydawać, że gwiazda dobrze się bawi... przez długi czas powstrzymywała płacz. W końcu nie wytrzymała! Czy to znowu wina Gerarda Pique?

Shakira w Nowym Jorku. Zabrała ze sobą synów

Shakira spędziła kilka ostatnich dni w Nowym Jorku. Poleciała tam, by udzielić wywiadu w programie "The Tonight Starring Jimmy Fallon". Po nagrywaniu postanowiła wykorzystać wolny czas i zabrać synów na Times Square. Odwiedzili sklep ze słodyczami, a chłopcy chętnie przechadzali się po nowej okolicy. Wszystko to miało miejsce niedługo po nagraniu przez wokalistkę kolejnej piosenki o zdradzieckim byłym.

Reklama

Na pierwszy rzut oka wydawało się, że Shakira bardzo się cieszy z możliwości spędzania czasu z pociechami, z dala od byłego męża - piłkarza Gerarda Piqué (36 l.), który zdecydował się na budowanie przyszłości z młodą kochanką.

Jak się jednak okazuje, pod radością wokalistki skrywany jest ogromny ból. Shakira z trudem powstrzymywała emocje. W końcu nie wytrzymała. Paparazzi przyłapali ją na... płaczu.

Shakira płacze w miejscu publicznym

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, że Shakira rozmawiała z tajemniczą kobietą, jednocześnie próbując zakryć zalaną łzami twarz. Zdjęcia szybko trafiły do sieci, gdzie stały się obiektem analiz fanów. 

Shakira ma za sobą bardzo owocny czas. Najpierw wypuściła kawałek "Mussic Session #53", z pomocą którego rozliczyła się z niewiernym mężem. Idealnie trafiła nie tylko z tekstem, ale nawet z datą premiery - w tym samym czasie swoją "piosenkę-zemstę" wypuściła też Miley Cyrus. Nastroje słuchaczy sprawiły, że jedna i druga piosenka okazała się ogromnym hitem.

Shakira na tym nie poprzestała. Niedawno nagrała kawałek "TQG". Tytuł to nic innego jak skrót od słów "Te Quedo Grande", czyli "Byłeś poza zasięgiem". W kawałku Shakira szczerze mówi o doświadczeniach sercowych oraz wszelakich niepowodzeniach, które przeżyła.

"Widok ciebie z tą nową ranił mnie, jestem już zdana na siebie. Zapomniałam, czym żyliśmy i to cię uraziło. (...) Nie jesteś tu już mile widziany. Widziałam, czym twoja dziewczyna we mnie rzuca. To mnie nie złości, śmieję się" - śpiewa wokalistka.

Fani martwią się o Shakirę. Wokalistka walczy z teściami

Niestety, oprócz złości w życiu Shakiry na pewno jest też wiele smutku. Niedawno pisaliśmy o szczegółach afery z teściami, którzy krytykują wybory matki ich wnuków. Nie podoba im się, że wokalistka chciałaby zabrać dzieci do Miami jeszcze wiosną, przed zakończeniem roku szkolnego. 

Fani nie mają złudzeń, że Shakira jest w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Choć odbiorcy raczej stają po jej stronie w konflikcie - i to Pique, jej były partner, jest osobą muszącą mierzyć się z nieprzyjemnymi opiniami, przed nią stanęło ogromne wyzwanie, jakim jest wyprowadzka z dziećmi i ułożenie na nowo życia, które w zaledwie kilka miesięcy całkowicie się zmieniło.

Pique udzielił wywiadu. Dolał oliwy do ognia!

Ostatnio gwiazdor FC Barcelony udzielił wywiadu dla "El mon RAC1". Został zapytany, czy słyszał nowy hit byłej. Piłkarz potwierdził, ale szybko wyjaśnił, że nie jest to temat, który chciałby poruszać. 

"Mamy obowiązek, ci z nas, którzy są rodzicami, chronić nasze dzieci. Każdy podejmuje własne decyzje. Nie mam ochoty już o tym rozmawiać. Chcę, żeby moje dzieci miały się dobrze" - ubolewał. 

Przy okazji Pique zwrócił uwagę na to, że jest dobrym ojcem. Podkreślił, że zawsze miał z pociechami świetne relacje i jedyne czego chce, to ich szczęście. Ponadto sam czuje się bardzo dobrze w swoim życiu. "Czuję się dobrze, jestem szczęśliwy" - podsumował.

Czy 10-letni Milan i 8-letni Sasha faktycznie zostali uszczęśliwieni odejściem taty do kochanki? Można mieć wątpliwości, ale skoro Pique jest taki radosny, może synowie nie będą mu mieli za złe podjętej decyzji... Tylko czy w takiej sytuacji ma prawo mimochodem pouczać Shakirę?

Czytaj też:

Shakira ma o czym śpiewać! Gerard Pique niemal potrącił paparazziego?!

Gerard Pique przyłapany w niedwuznacznej sytuacji z kochanką! Nie do wiary, co zaszło w restauracji

Miley Cyrus zaczynała karierę jako dziecko. Teraz powraca do Disneya

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique | Shakira i Gerard Pique
Reklama
Reklama
Reklama