Reklama
Reklama

Gerard Pique przyłapany w niedwuznacznej sytuacji z kochanką! Nie do wiary, co zaszło w restauracji

Choć początkowo wydawało się, że związek Gerarda Pique z dużo młodszą od niego modelką będzie tylko przelotnym romansem, teraz okazuje się, że para traktuje swoją relację niezwykle poważnie. Ostatnio oboje zostali przyłapani przez hiszpańskich reporterów w jednej z lokalnych restauracji. Jak się okazało - Clara Chia Marti rozmawiała z byłym piłkarzem o szczegółach dotyczących... ich ślubu! Co na to Shakira?

Shakira i Gerard Pique kontynuują medialną przepychankę

Hiszpańskie media od kilku miesięcy bez przerwy informują o kolejnych rewelacjach dotyczących medialnych przepychanek między byłymi partnerami - Shakirą i Gerardem Pique, którzy w połowie ubiegłego roku zszokowali swoich wielbicieli informacją o planowanym rozstaniu. Wszystko dlatego, że piłkarz wdał się w romans z młodą i atrakcyjną modelką, która pracowała w odwiedzanym przez niego klubie.

Reklama

To rozwścieczyło kolumbijską gwiazdę. Shakira najpierw w ramach zemsty zaczęła utrudniać Hiszpanowi spotkania z synami, a potem opublikowała piosenkę, w której w bardzo bezpośredni sposób uderza w byłego ukochanego. Kawałek nagrany we współpracy z argentyńskim Dj-em Bizzrapem szturmem podbił internet i błyskawicznie stał się jedną z najczęściej odtwarzanych pozycji na YouTube i Spotify.

Pique nie pozostał obojętny na niewybredną zaczepkę i sam zaczął naśmiewać się z artystki, wrzucając do internetu serię zabawnych filmików. Ostatnio w sieci pojawiła się kolejna piosenka Shakiry nawiązująca do nieudanego związku z piłkarzem, jednak trudno jej będzie powtórzyć sukces poprzedniczki.

Pique i Clara Chia Marti wezmą ślub?

Choć media plotkowały o rzekomym kryzysie w związku Gerarda Pique i Clary Chii Marti, sugerując, że były zawodnik "Dumy Katalonii" chciał wrócić do Shakiry, teraz okazuje się, że między 23-latką i jej o 13 lat starszym partnerem układa się znakomicie. Jeśli wierzyć w ustalenia hiszpańskich dziennikarzy - para coraz poważniej myśli o ślubie!

"Może pierwszy taniec na weselu zatańczy do utworu Shakiry i Bizarrapa" -  pytają ironicznie dziennikarze "El Periodico". Jako pierwsza o całej sprawie poinformowała Mónica Vergara, reporterka magazynu "Fiesta". Według jej artykułu, piłkarz i modelka zostali przyłapani w jednej z lokalnych restauracji na tym, jak omawiali szczegóły dotyczące ślubu!

"Aż emanowała od nich miłość. Są bardzo zakochani" - można przeczytać w opublikowanym tekście.

"To prawdziwa bomba" - z kolei emocjonują się sensacyjnymi doniesieniami publicyści periodyka "Sport". Całą sprawę dokładniej opisał hiszpański "Telecinco":

"Mówili do siebie cały czas «kochanie». W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat ślubu. Mówili przede wszystkim o tym, jak Clara odnajdzie się w małżeństwie i jaki powinien być ślub. Ona nie chce, żeby było głośno i modnie. Woli coś bardziej intymnego, prywatnego, tylko dla rodziny. Ale to może być bardzo trudne" - czytamy.

Biorąc pod uwagę, jak dużym zainteresowaniem ze strony tamtejszej prasy cieszą się Pique i Clara Chia Marti, zorganizowanie ślubu bez udziału reporterów może być rzeczywiście niemożliwe...

Zobacz też:

Shakira nie gryzła się w język. Zapowiedziała, co spotka nową ukochaną Gerarda Pique!

Shakira: rozstanie z Gerardem Pique. Wokalistka rozprawia się z byłym partnerem. "Nigdy nie wracaj" 

Gerard Pique i Clara Chia Marti wyrzuceni z restauracji. Właściciel okazał się... fanem Shakiry!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gerard Pique | Shakira | Clara Chia Marti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy