Reklama
Reklama

Shakira nagrała utwór o rozstaniu. W 3 dni stał się światowym hitem

Shakira (45 l.) postanowiła rozprawić się z trauma rozstania za pomocą piosenki. Jak dała do zrozumienia na Instagramie, sama nie spodziewała się takiego rezultatu. Jej utwór w ciągu trzech dni uzyskał status najlepszego hiszpańskojęzycznego debiutu w historii.

Shakira potrzebowała ponad pół roku, żeby pozbierać się po tym, gdy ukochany, ojciec jej dzieci Gerard Pique porzucił ją dla Clary Chii Marti. 

Shakira nagrywa piosenkę o rozstaniu

Podczas gdy wszyscy zastanawiali się, co strzeliło piłkarzowi do głowy, że postanowił rzucić piękną, bogatą, utalentowaną, sławną artystkę dla nieco przysadzistej 23-latki, której zdecydowanie przydałby się fryzjer, Shakira wyraziła te wątpliwości w swojej nowej piosence. 

Reklama

W powstałym we współpracy z  Bizarrapem utworze, zatytułowanym bezpretensjonalnie „BZRP Music Session #53” przestawiła swój pogląd na sprawę, tłumacząc, że Clara jest przy niej jak casio przy roleksie

Rzeczywiście, utworzona przez Gerarda Pique’a i Ibaia Llanosa federacja piłkarska Kings League, organizująca rozrywkowe rozgrywki piłkarskie, właśnie podpisała kontrakt reklamowy z firmą Casio, więc pod tym względem wszystko się zgadza. 

Piosenka Shakiry stała się przebojem

Nagrana w języku hiszpańskim piosenka Shakiry osiągnęła 100 milionów wyświetleń w ciągu zaledwie trzech dni, w tym pierwsze 14.4 miliona odsłuchań w serwisie Spotify nastąpiło w ciągu pierwszej doby po premierze. 

Shakira zamieściła na Instagramie wpis, w którym dziękuje swoim fanom za wsparcie:

"Nigdy nie sądziłam, że to, co traktowałam jako katharsis i co miało przynieść mi ulgę, zostanie numerem jeden na świecie. W dodatku w chwili, gdy mam 45 lat i śpiewam w języku hiszpańskim.

Shakira dziękuje kobietom

Jednocześnie wyraziła solidarność ze wszystkimi kobietami porzuconymi, a także mającymi odwagę zerwać toksyczne związki:

"Chcę przytulić miliony kobiet, które powstają przeciwko tym, przez których czują się nic niewarte. Kobiety, które bronią tego, co czują i myślą, i podnoszą ręce, gdy się nie zgadzają, nawet jeśli inni marszczą brwi, są moją inspiracją. Nie tak, jak nakazuje społeczeństwo, ale w sposób, który jest dla nas właściwy, w sposób, dzięki któremu możemy iść naprzód dla naszych dzieci, rodziców i wszystkich, którzy nas potrzebują i pokładają w nas nadzieję". 

Zobacz też:

Pique w zaskakujący sposób zareagował na piosenkę Shakiry. Dosłownie "zamienił Roleksa na Casio"!

Shakira nagrała diss na Pique. Piłkarz postanowił wymownie odpowiedzieć

Shakira w dissie na Piqué śpiewa o Renault Twingo i zegarkach Casio. Odpowiedzi marek rozbrajają!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique | Clara Chia Marti
Reklama
Reklama
Reklama