Reklama
Reklama

Pique w zaskakujący sposób zareagował na piosenkę Shakiry. Dosłownie "zamienił Roleksa na Casio"!

Batalia między byłymi partnerami trwa w najlepsze. Choć jeszcze niedawno wszystko wskazywało na to, że Shakira (45 l.) i Gerard Pique (35 l.) ochłonęli już po rozstaniu, teraz konflikt między słynną parą znów się zaostrzył. Wszystko dlatego, że w swojej najnowszej piosence Kolumbijka ostro zadrwiła z piłkarza. Teraz przyszedł czas na odpowiedź Pique. Będzie afera?

Shakira atakuje Gerarda Pique w najnowszej piosence

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Shakira i Gerard Pique zakopali już topór wojenny i skupiają się wychowaniu synów. Byli kochankowie na początku grudnia spotkali się w sądzie pierwszej instancji i ustalili oficjalny podział opieki nad dziewięcioletnim Milanem i siedmioletnim Sashą.

"Chcemy zakomunikować, że podpisaliśmy umowę, która gwarantuje dobro naszym dzieciom. Została ona zatwierdzona w sądzie w ramach czysto formalnego procesu. Naszym jedynym celem jest zapewnienie dzieciom jak największego bezpieczeństwa i ochrony" - oznajmił  w imieniu pary hiszpański adwokat.

Reklama

Jak się jednak okazało, to nie koniec konfliktu między dwukrotną zdobywczynią nagrody Grammy a obrońcą FC Barcelony. Kolumbijka postanowiła bowiem zaatakować byłego partnera w najnowszej piosence, którą nagrała wspólnie z popularnym w Argentynie DJ-em Bizarrapem. Kawałek okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę - w ciągu niespełna dwudziestu czterech godzin singiel odsłuchało prawie 30 milionów internautów! Po kilku dniach liczba wyświetleń zbliża się już do 100 milionów!

"Zostawiłeś mnie z twoją mamą jako sąsiadką. Z prasą u moich drzwi i długiem w urzędzie skarbowym. Myślałeś, że mnie skrzywdzisz, ale uczyniłeś mnie silniejszą. Życzę ci powodzenia z moim tak zwanym zastępstwem. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio" - śpiewa 45-letnia Kolumbijka nawiązując do nowej wybranki Hiszpana - Clary Marti.

Gerard Pique odpowiada na diss Shakiry

Emerytowany zawodnik "Dumy Katalonii" musiał się poczuć niezwykle urażony słowami piosenki, bowiem zdobył się dość niezwykły gest i... rzeczywiście zmienił Roleksa na Casio. Były reprezentant Hiszpanii ogłosił bowiem, że jego firma King Leauge nawiązała współpracę z japońską firmą produkującą elektroniczne gadżety. Casio ma sponsorować serię wydarzeń, które organizuje spółka 35-latka. 

Na nagraniu, które obiegło internet, widzimy piłkarza wychwalającego produkt sponsora. "To jest zegarek na całe życie!" - ironizuje Gerard Pique.

Czy jego następnym krokiem będzie zakup Renault Twingo?A może Shakira zdecyduje się nagrać kolejny "diss" na byłego partnera?

Kolumbijka bardzo ciężko przeszłą rozstanie z piłkarzem i w ramach zemsty przez długi czas utrudniała mu kontakty z dziećmi. Autorka hitu "Waka Waka" (posłuchaj!) była rozżalona nie tylko tym, w jaki sposób potraktował ją ukochany - smutek i żal po rozstaniu potęgował fakt, że modelka, w której zakochał się Pique jest dużo od niej młodsza, a w dodatku niezwykle do niej podobna.

Zobacz też:

Pique odpowiedział na piosenkę Shakiry. Tak zareagował na ośmieszenie go 

Shakira atakuje Gerarda Pique, który ją zdradził, w nowej piosence Music Sessions. Towarzyszy jej DJ Bizarrap

Gerard Pique i Clara Chia Marti przyłapani w Pradze. Plotki o ich rozstaniu okazały się nieprawdziwe

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy