Reklama
Reklama

Tak wygląda kochanka Gerarda Pique. Łudząco przypomina Shakirę i podobno jest w ciąży

Shakira i Gerard byli razem przez ponad dekadę, lecz ich drogi rozeszły się w czerwcu. Sportowiec był oskarżany o liczne romanse z kobietami, aż w końcu okazało się, że jego serce zabiło mocniej dla 23-letniej studentki i jednocześnie swojej pracownicy. Plotki w hiszpańskich mediach mówią nawet, że dziewczyna jest w ciąży!

Głośne rozstanie Gerarda Pique i Shakiry to wciąż szok dla ich fanów. Wydawało się, że są parą idealną... aż do czerwca, gdy byliśmy świadkami oświadczenia o rozstaniu. Tymczasem została ujawniona tożsamość nowej partnerki piłkarza. Wiemy, jak wygląda!

Gerard Pique na pierwszych zdjęciach z nową dziewczyną. Są plotki, że jest w ciąży

Piłkarz i nowy kolega Roberta Lewandowskiego, już nie kryje się ze swoją nową miłością. Podobno ich relacja trwa od kilku miesięcy i dopiero teraz sportowiec odważył się publicznie występować z 23-letnią Clarą Chia Marti, która studiuje Public Relations i pracuje w jednej z firm piłkarza.

Reklama

Na Instagramie próżno szukać oficjalnego profilu dziewczyny, która od razu po plotkach o romansie z piłkarzem usunęła konta w mediach społecznościowych. Jednak znaleźli się "życzliwi", którzy zrepostowali jej zdjęcia.

Na zdjęciach paparazzi ze ślubu znajomych Gerarda Pique internauci zwrócili uwagę na zaokrąglony brzuch studentki, sugerując ciążę.

Przyłapali Gerarda Pique z kochanką łudząco przypominającą Shakirę

Gerard Pique, czyli środkowy obrońca FC Barcelony, według angielskiej prasy, ma obecnie romans z młodą kobietą o imieniu Clara Chia Marti, z którą został sfotografowany kilkukrotnie i z którą już się nie ukrywa. 

Dowodem na to są zdjęcia, które program "Socialité" wyemitował w zeszłą sobotę. Na kilku z nich można zobaczyć, jak Pique całuje swoją nową partnerkę w policzek. 23-letnia studentka łudząco przypomina Shakirę, co nie umknęło uwadze internautów.

"Ich postawa była zrelaksowana, dając poczucie, że nie są w początkowej fazie" - powiedziała prezenterka Nuria Marín. "Całowali się i było wiele uścisków i pieszczot" - dodają dziennikarze z "El Periódico", którzy utrzymują również, że parze towarzyszył ojciec i brat sportowca, a także kilku przyjaciół.

Zobacz też:

Shakira kontra Gerard Pique: zaczyna się walka o dzieci. Powinni brać przykład z Cichopek i Hakiela?

Gerard Pique wciąż folguje sobie w ramionach młodszej panienki. Shakira wściekła!

Gerard Piqué musiał czekać pod domem. Shakira nie chce go widzieć?

Shakira z synami na lotnisku. Robi dobrą minę do złej gry?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gerard Pique | Shakira
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy