Reklama
Reklama

Piotr Witwicki i Daria Wąsiewska powiedzieli sobie "tak". Słynna para Polsatu jest już małżeństwem

Piotr Witwicki i Daria Wąsiewska od lat tworzyli jedną z najbardziej znanych par związanych z Telewizją Polsat. W końcu zakochani zdecydowali się zalegalizować swoją relację i powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Uroczystość odbyła się w kameralnym gronie i niezwykle urokliwej okolicy.

Piotr Witwicki i Daria Wąsiewska poznali się dzięki pracy w Polsacie

Przygoda Piotra Witwickiego z mediami rozpoczęła się jeszcze w czasach studenckich. W 2008 roku Absolwent filozofii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu dołączył do zespołu dziennikarzy Polsatu, gdzie miał okazję prowadzić m.in. poranne "Graffiti" czy "Śniadanie w Polsat News".

W 2020 roku prezenter został redaktorem naczelnym Interii, a dwa lata później dołączył do gospodarzy "Wydarzeń". Pod koniec zeszłego roku 41-latek pochwalił się kolejnym osiągnięciem - okazało się, że został on nowym dyrektorem pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.

Reklama

Dzięki pracy w stacji dziennikarzowi udało się odnaleźć nie tylko spełnienie zawodowe, ale także... miłość. Piotr Witwicki od ponad dwóch lat związany jest z Darią Wąsiewską - absolwentką dziennikarstwa oraz administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Gwiazda Polsatu, która dołączyła do zespołu osiem lat temu, także związana jest z mediami od czasów studenckich - pierwsze szlify zbierała w lokalnej prasie, a następnie w redakcji biznesowej Polsatu i Radiu Vox.

Przez kilka lat prezentowała widzom prognozę pogody, a od 2022 roku można oglądać ją na kanale Wydarzenia 24.

Piotr Witwicki i Daria Wąsiewska są już małżeństwem

Ostatnio zakochani podzielili się w mediach społecznościowych zaskakującą informacją - właśnie okazało się, że Piotr Witwicki i Daria Wąsiewska powiedzieli sobie "tak" i od niedawna są już małżeństwem.

Ceremonia odbyła się w pięknym kościele w Starej Miłosnej, skąd Państwo Młodzi wraz z gośćmi przenieśli się do restauracji Stary Dom. Po oficjalnej części uroczystości przyszedł czas na świętowanie.

Świeżo upieczeni małżonkowie ten wyjątkowy dzień spędzili w kameralnej atmosferze - na weselu obecni byli tylko członkowie rodziny oraz najbliżsi przyjaciele.

Pomponik gratuluje i życzy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zobacz też:

Opublikowała zdjęcie i się zaczęło. Wymowne słowa Anny Lewandowskiej

Mała Nel już zamężna! Karolina Sawka powiedziała "tak" znanemu aktorowi

Marta Warchoł i Iwona Widomska już po ślubie. Marta Kuligowska pokazała zdjęcia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Witwicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy