Reklama
Reklama

Nel z "W pustyni i w puszczy" wzięła ślub. Karolina Sawka wyszła za znanego aktora

Jak ten czas szybko leci... Szeroka publiczność zapamiętała ją jako Nel z "W pustyni i w puszczy" Gavina Hooda. Dziś Karolina Sawka ma 32 lata i właśnie stanęła na ślubnym kobiercu! Wybrankiem jej serca jest znany aktor. Na tę piękną parę wprost trudno się napatrzeć.

Wróżono jej wielką przyszłość. Karolina Sawka zaprzepaściła karierę?

Wiele dzieci (i ich rodziców) marzy o takim debiucie. W wieku zaledwie ośmiu lat Karolina Sawka wygrała casting na Nel w ekranizacji słynnej powieści Henryka Sienkiewicza i rozpoczęła swoją przygodę z kinem od sporych rozmiarów produkcji. To jednak partnerujący jej Adam Fidusiewicz zrobił większą karierę. Starszy o siedem lat chłopak znalazł "bezpieczną przystań" w telenoweli "Na Wspólnej", poza tym grał też w takich serialach jak "Czas honoru", "O mnie się nie martw", "Bodo" czy w głośnej produkcji z Ewanem McGregorem.

Reklama

Na kolejny występ Sawki przyszło natomiast widzom poczekać kilkanaście lat. Podobnie jak kolega z planu angażowała się głównie w produkcje przeznaczone na mały ekran; wystąpiła m.in. w "M jak miłość" czy "Pierwszej miłości". Najmocniej związana jest z teatrem. Ma też wyjaśnienie na brak natychmiastowej kontynuacji świetnie zapowiadającej się kariery.

"Gdybym jako dziecko poszła w aktorstwo, mogłabym potem czuć, że nie była to w pełni samodzielna decyzja. Nie wiem, jaką satysfakcję czerpałabym z zawodu. Teraz przynajmniej wiem, że kursując po Polsce z walizką u nogi, robię to z własnego wyboru" - mówiła przed laty w rozmowie z "Gazetą Wyborczą Szczecin". W 2018 r. dziewczyna ukończyła bowiem szkołę filmową w Łodzi. Tam też poznała miłość swojego życia.

Mała Nel już zamężna! Karolina Sawka powiedziała "tak" znanemu aktorowi

Pierwsze wzmianki o ślubie Karoliny Sawki i Mateusza Rzeźniczaka pojawiły się pod koniec ubiegłego roku. Ceremonia miała odbyć się w czerwcu w stolicy województwa łódzkiego, rodzinnym mieście aktora znanego z serialu "Furioza" czy filmu "Filip" Michała Kwiecińskiego. To zarazem miejsce, w którym między zakochanymi zakiełkowało silniejsze uczucie. Zabawę weselną zorganizowano w klimatycznym hotelu Stare Kino.

Kilka miesięcy temu znajomy pary zdradził tygodnikowi "Twoje Imperium", że para zamierza później udać się w długą podróż poślubną. "Nie zależy im na mieszkaniu w drogich hotelach. Lubią jeździć budżetowo i tak, żeby jak najwięcej zobaczyć. Zwiedzili niemal całą Europę, ale wiele wciąż przed nimi" - wyjawił.

I faktycznie, w minioną sobotę, 22 czerwca artyści stawili się w warszawskim Urzędzie Stanu Cywilnego, aby przypieczętować swój związek. Ona założyła na tę okazję długą białą suknię z bufiastymi, prześwitującymi rękawami, on z kolei postawił na luźny zestaw garniturowy i biały T-shirt.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć młodej parze szczęścia!

Zobacz też:

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka pozują razem! Tak dziś wyglądają Staś i Nel

Karolina Sawka pozuje topless! Już nie jest dzieckiem!

Aleks Mackiewicz wziął ślub po 13 latach związku. Tak wyglądała para młoda [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Sawka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy