Reklama
Reklama

​Piotr Kupicha zabronił żonie przychodzić do szpitala. Uknuła zemstę…

Piotr Kupicha (43 l.), po naderwaniu ścięgna Achillesa musiał przejść zabieg operacyjny. Jego żona, Ewelina Sienicka nie kryje rozżalenia, że stanowczo odradził jej odwiedziny w szpitalu, gdzie świetnie się bawi w towarzystwie pielęgniarek. Jak wyznała na Instagramie, uknuła przemyślaną zemstę…

Piotr Kupicha, chociaż jest już po czterdziestce, utrzymuje młodzieńczą figurę. Oczywiście, efekty nie biorą się znikąd. Muzyk nie stroni od sportu, chociaż w najbliższym czasie będzie musiał trochę z nim przystopować. Podczas gry w piłkę nożną odniósł poważną kontuzję

Naderwane ścięgno Achillesa wymagało interwencji chirurgicznej. Na szczęście zabieg przebiegł pomyślnie, jednak Kupicha musiał zostać w szpitalu, gdzie przechodzi rekonwalescencję. Jak wynika z filmiku zamieszczonego przez niego na Facebooku, świetnie bawi się w towarzystwie urodziwych pielęgniarek, co nastroił jego żonę podejrzliwie.

Reklama

Jak wyznała Ewelina Sienicka, która zresztą na brak urody też nie narzeka, ma nawet na koncie tytuł II Wicemiss Polonia 2007, Kupicha zabronił jej odwiedzin w szpitalu:

Przypuszczenia Sienickiej, że za decyzją Kupichy stała troska, prysły po obejrzeniu filmiku ze szpitala. Przyznała, że małżonkowi przyjdzie za to zapłacić, chociaż jeszcze o tym nie wie. Jak zapowiedziała pod nagraniem:

Wiele spośród fanek Kupichy okazało Ewelinie wsparcie. Jedna obiecała nawet pożyczyć jej pielęgniarski fartuch i poradziła:

Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do żadnych drastycznych scen na terenie placówki medycznej…

Zobacz też:

Wiadomo, ile zarabia Michał Żebrowski. TVP nie oszczędza na swojej gwieździe

Królowa życia przerwała milczenie. Fani natychmiast zareagowali

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kupicha | Ewelina Sienicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy