Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Kraśko z żoną spełnili wielkie marzenie. Nareszcie wyprowadzą się od rodziców!

Piotr Kraśko (50 l.) i Karolina Ferenstein-Kraśko pomimo poważnego wieku wciąż mieszkają w części posiadłości należącej do rodziny Ferensteinów. Wkrótce to się zmieni! Po wielu latach wspólnego życia małżeństwo nareszcie doczekało się własnego miejsca na Ziemi.

Piotr Kraśko: nowy dom

Piotr Kraśko to człowiek szalenie rodzinny. Wiele razy wspominał w wywiadach, że jego największym pragnieniem jest stworzenie pięknego, rodzinnego miejsca. Do tej pory wraz ze swoją żoną mieszkał w posiadłości należącej do jej rodziców.

Lada moment to marzenie się urzeczywistni, bowiem prace w domu na Mazurach powoli zbliżają się do końca. Z dnia na dzień rezydencja zyskuje nowe elementy, które razem składają się na jej niepowtarzalny wygląd.  

Do tej pory Piotr Kraśko oraz Karolina Ferenstein-Kraśko mieszkali w posiadłości w Gałkowie, należącej do rodziny żony prezentera. W końcu jednak doszli do wniosku, że nadeszła pora, aby przeprowadzić się "na swoje". Budowa domu na Mazurach była wielkim projektem, który miał zagwarantować im własne miejsce na Ziemi, w którym oni oraz trójka ich dzieci będą się czuli w pełni komfortowo. 

Reklama

Piotr Kraśko z żoną spełnili wielkie marzenie

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko słyną z miłości do natury. W posiadłości w Gałkowie na co dzień mają kontakt z przyrodą oraz końmi. W końcu żona prezentera jest profesjonalną trenerką jeździectwa. Małżeństwo przy wyborze miejsca na budowę domu kierowało się przede wszystkim czynnikami takimi jak cisza oraz spokój.

Wiadomo już, że w domu ich marzeń będzie wyjątkowo przytulnie. Para postawiła na dużą ilość drewna i klasycznych mebli.

Gdy prace dobiegną końca, żona Piotra Kraśki zamierza wyprawić wspaniałe śniadanie wielkanocne, na które zaprosi ich rodziny oraz przyjaciół.

Tegoroczną wiosnę na pewno będą wspominać latami. W końcu zakończenie budowy własnego domu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. 

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek ukrywa swoich rodziców. Nie chcą uczestniczyć w medialnych burzach?

Performance w rosyjskiej TV to część propagandy? Reżim mógł to zaplanować

Ormiańska wizjonerka przewidziała, co nas czeka. Wraca z ważnym przesłaniem

Mateusz Morawiecki: słowa Lecha Kaczyńskiego z 2008 roku okazały się prorocze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko | Karolina Ferenstein-Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy