Reklama
Reklama

Piotr Gąsowski spotykał się z ośmioma kobietami jednocześnie. "To nie było zaliczanie"

Piotr Gąsowski pojawił się niedawno w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski", gdzie opowiedział o swoich miłosnych podbojach. Okazuje się, że aktor ma wiele tajemnic, które w trakcie wywiadu ujrzały światło dzienne. Przyznał się do spotykania się z ośmioma kobietami jednocześnie.

Piotr Gąsowski jest prawdziwym kobieciarzem

Mogłoby się wydawać, że Piotr Gąsowski, który przez lata związany był z Hanną Śleszyńską, nie ma nic do ukrycia. Niestety prawda okazuje się zupełnie inna. W 2011 roku potwierdziły się bowiem plotki o jego romansie z Anną Głogowską. Wtedy aktor zostawił Hannę dla młodszej tancerki.

Reklama

Z czasem na jaw wyszło, że Gąsowski ma na sumieniu znacznie większe przewinienia. Jego relacje z kobietami często były bardzo skomplikowane.

Zobacz też: Piotr Gąsowski przeżył kolejny "koszmar" w podróży. Niebywałe, co spotkało go na lotnisku

Piotr Gąsowski opowiedział o swoich romansach

Piotr Gąsowski w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski" przyznał się do tego, iż w przeszłości chorował na seksoholizm. Wyznał też, że brzydziło go, kiedy mężczyźni w jego wieku podrywali znacznie młodsze kobiety.

"Brzydziłem się zawsze, jak widziałem dziadów w moim wieku, podrywających te młode dziewczyny, hostessy. Tym dziadom wydawało się, że wszystko im wolno, budziło to moje obrzydzenie i niechęć" - mówił aktor.

Mężczyzna przyznał jednak, iż często romansował. W pewnym momencie jednocześnie spotykał się z ośmioma kobietami.

"Tak, ale wszystkie te kobiety były mi bardzo bliskie. To nie było zaliczanie, to był krąg ośmiu dziewczyn. One nie miały związków, ja nie byłem w związku. To było dawno, byłem młody, nikogo nie krzywdziłem, nikogo nie zdradzałem" - przyznał Piotr.

Gąsowski na koniec rozmowy pokusił się o dosyć zaskakujące stwierdzenie. Według niego ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, że jest dobrym człowiekiem.

"Wbrew pozorom jestem bardzo porządnym człowiekiem. Jak mówi Majka Jeżowska: Gąs, ty jesteś bardzo porządnym człowiekiem, tylko nikt o tym nie wie. (...) Jestem porządnym facetem, dobrym ojcem" - mówił Piotr Gąsowski.

Zobacz też:

Hanna Śleszyńska w żałobie. Nie żyje jej partner Jacek Brzosko

Anna Głogowska przerwała milczenie po śmierci brata. Niesamowite co ludzie dla niej zrobili 

Piotr Gąsowski uczcił urodziny córki. 16-latka bardzo wyrosła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski | Kuba Wojewódzki | Piotr Kędzierski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama