Reklama
Reklama

Piotr Gąsowski uczcił urodziny córki. 16-latka bardzo wyrosła

Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej obchodziła niedawno 16. urodziny. Na imprezie obecna była cała rodzina. W social mediach gwiazdora pojawiła się relacja z tego doniosłego wydarzenia. Aż trudno uwierzyć w to, że dziewczyna tak wyrosła.

Piotr Gąsowski od lat dba o rodzinę

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski związali się ze sobą w 2005 roku, kiedy to gwiazdor wziął udział w "Tańcu z Gwiazdami". Wtedy ich związek wywołał sporo kontrowersji, ponieważ tancerka była od aktora młodsza o ponad 14 lat. Wielka miłość nie przetrwała niestety próby czasu i po 11 latach związku para się rozstała. 

"Moja miłość do Julki, do dzieci, jest miłością zwierzęcą. Zrobię dla nich wszystko. I zabiję każdego, kto zechce je skrzywdzić. Jestem rodzicem zakręconym" - mówił Gąsowski w rozmowie z "VIVĄ!".

Reklama

Zobacz też: Piotr Gąsowski wpadł w szał. Niecenzuralne nagranie trafiło do sieci

Piotr Gąsowski świętuje urodziny córki

Na instagramowym koncie Piotr Gąsowskiego pojawiło się kilka fotografii, na których można zobaczyć, jak cała rodzina świętowała urodziny 16-letniej Julii. Dziewczyna jest bardzo podobna do sławnego taty.

"Dzisiaj są 16 urodziny mojej córeczki Julci! Kochanie... Ty wiesz! Jesteś naszym skarbem! Kochamy Cię bardzo! Tak się składa, że dzisiaj są urodziny przyjaciela naszej rodziny, Darka ! A Rodzina jest duża! Przyjacielu! Jak to dobrze, że Ciebie mamy! Żyjcie pięknie i długo!" - napisał w sieci Piotr.

Pod fotografią pojawiło się sporo komentarzy internautów, którzy życzyli Julii wszystkiego, co najlepsze. Niektórzy nie mogli uwierzyć w to, że dziewczyna ma już 16 lat.

"16?? Ale jak to? Przecież pani Ania dopiero w ciąży była... wszystkiego najlepszego dla córki"

"Samych cudowności dla Julci i Pana Darka"

"Jesteście taką cudowną rodziną! Wszystkiego najlepszego dla Julki i pana Darka!"

Piotr Gąsowski ze związku z Hanną Śleszyńską doczekał się syna

Piotr Gąsowski przed relacją z Anną Głogowską był w związku małżeńskim z Hanną Śleszyńską, z którą doczekał się syna Jakuba. Chłopak ukończył Akademię Teatralną, do której dostał się za drugim podejściem. Wygląda na to, że w jego przypadku nie sprawdziła się reguła twierdząca, iż mając znanych rodziców, łatwiej przebić się w branży aktorskiej. Młody Gąsowski zdążył zagrać już w 9 produkcjach, jednak nie były to pierwszoplanowe role.

Zobacz też:

Magda Linette jest jego przyjaciółką? Piotr Gąsowski pochwalił się nagraniem

Piotr Gąsowski przeżył kolejny "koszmar" w podróży. Niebywałe, co spotkało go na lotnisku! 

Pary, które poznały się w "Tańcu z gwiazdami". Namiętność na scenie przerodziła się w miłość

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski | Anna Głogowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama