Reklama
Reklama

Piotr Fronczewski wystąpi w „Akademii Pana Kleksa”. Dostał rolę na pocieszenie?

Piotra Fronczewskiego zabraknie w nowej wersji „Akademii Pana Kleksa”? Nic bardziej mylnego! Aktor wcieli się w jedną z postaci. Czy po raz kolejny będzie tytułowym bohaterem?

Piotr Fronczewski zagrał kultowego Pana Kleksa w ekranizacji powieści z lat 80. Jak podał niedawno "Super Express" trwają przygotowania do nowej odsłony filmu, nad którą pracuje Maciej Kawulski (42 l.). Już w najbliższy weekend w Katowicach odbędzie się casting do filmu. Fronczewski zachęca młodzież do wzięcia udziału w przesłuchaniu. Czy tym razem również zagra Pana Kleksa?

Piotr Fronczewski dostał rolę na pocieszenie?

Jak się okazuje znany aktor nie zagra ponownie Pana Kleksa, chociaż wystąpi w filmie. Twórcy nowej wersji "Akademii" nie chcą jednak póki co zdradzać szczegółów.

Reklama

Fani starej ekranizacji pewnie nie będą mogli pogodzić się z tym, że ktoś nowy będzie Panem Kleksem, ale być może następca Fronczewskiego na nowo zdobędzie ich serca. Historia napisana przez Jana Brzechwę pojawi się w kinach w przyszłym roku.

Piotr Fronczewski - kim jest?

Piotr Fronczewski jest aktorem zarówno teatralnym i filmowym, jak również dubbingowym. W swoim dorobku artystycznym ma ponad 120 ról filmowych w serialach telewizyjnych i filmach fabularnych. Widzowie znają go nie tylko z roli Pana Kleksa, ale również taty w "Rodzinie zastępczej", gdzie zagrał u boku Gabrieli KownackiejMaryli Rodowicz i Aleksandry Szwed. 74- letni artysta jest mężem Ewy Fronczewskiej i ojcem dwóch córek: Magdaleny i Katarzyny. 

Zobacz też:

Piotr Fronczewski miał być tajnym współpracownikiem? Są teczki w IPN, aktor jest dumny, że nie dał się złamać

Piotr Fronczewski szykuje się do ślubu? Jest komentarz aktora

Ewa Gawryluk pokazała się bez makijażu. "Dla Ciebie czas się zatrzymał"

Kłótnia na antenie. Poszło o zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Fronczewski
Reklama
Reklama
Reklama