Reklama
Reklama

Piotr Adamczyk nieprędko wróci do kraju. "Mam o jeden powód mniej, żeby wracać do Polski"

Piotr Adamczyk (50 l.) to jeden z bardziej znanych aktorów w Polsce. Obecnie gwiazdor przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie gra w zagranicznych filmach oraz serialach. Niedawno postanowił udzielić wywiadu, w którym opowiedział o swoich planach na przyszłość. Okazuje się, że wcale nie wiąże ich z Polską.

Piotr Adamczyk spełnia się obecnie jako aktor w amerykańskich produkcjach. Niedawno zagrał w serialu "Hawkeye", który może być przełomowy w jego zagranicznej karierze. W najnowszym wywiadzie 50-latek poruszył również temat wojny w Ukrainie oraz zdradzić, co dalej planuje.

Piotr Adamczyk opowiada o swojej karierze

W rozmowie z dziennikarzem "Gazety Wyborczej" Adamczyk wyznał, że na razie nie planuje wrócić do Polski. Wszystko przez wojnę, która sprawiła, że serial, w którym grał, został zawieszony, ponieważ realizowany był na rosyjskiej licencji.

Reklama

Piotr Adamczyk wspomniał również, że kiedy trafił do USA, zauważył, że obecni tam mieszkańcy nie przejmują się wojną w Ukrainie w takim stopniu, jak Polacy.

50-latek wyjawił, że Amerykanów bardziej interesuje sądowa batalia między Deppem a Heard niż tocząca się w innym kraju wojna.

Piotr Adamczyk - kariera

Piotr Adamczyk urodził się 21 marca 1972 roku w Warszawie. Od 1995 roku występował w Teatrze Współczesnym w Warszawie, a także w Teatrze Polskim w Warszawie.

Zagrał tytułową rolę w filmie Jerzego Antczaka "Chopin. Pragnienie miłości". Wystąpił także w międzynarodowych koprodukcjach "Karol. Człowiek, który został papieżem" i "Karol. Papież, który pozostał człowiekiem", gdzie zagrał Karola Wojtyłę.

Został członkiem komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi 2010 roku.

11 kwietnia 2014 roku został odznaczony srebrnym medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Zobacz też:

Fotograf Britney Spears zdradził tajemnice sekretnego ślubu gwiazdy! Oto cała prawda o jej związku...

Kiedy gra Iga Świątek? Polka wraca na kort. Gdzie w najbliższym czasie będzie można zobaczyć gwiazdę tenisa?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk
Reklama
Reklama
Reklama