Reklama
Reklama

Sądowa batalia pomiędzy Heard a Deppem trwa w najlepsze! To pochłania miliony!

Wszystko wskazuje na to, że sądowa batalia Amber Heard (35 l.) z Johnnym Deppem (57 l.) nigdy się nie skończy. Byli małżonkowie nie zamierzają poprzestać, mimo że ich rozprawy kosztowały już kilka milionów! Nawet prawnicy są zszokowani tą kwotą.

Niewielu pamięta już o tym, jak piękną parą byli Amber i Johnny, jednak każdy słyszał już o ich burzliwej walce w sądzie. Od 2016 roku trwa ich walka, a byli zakochani publicznie wywlekają wszystkie brudy.

Aktorka oskarżyła Deppa o przemoc, w toku trwania rozprawy okazało się również, że i Heard nie była święta. Jej również zdarzyło się bowiem podnieść rękę na ukochanego. 

Według najnowszych doniesień wszystko wskazuje na to, że prawnicy gwiazdy "Piratów z Karaibów" oskarżyli Amber Heard o niedotrzymanie ustaleń z rozprawy rozwodowej.

Wyszło bowiem na jaw, że połowę uzyskanej kwoty (7 mln dolarów) przy podziale majątku aktorka miała wpłacić na cel charytatywny. Niestety, jak udało się ustalić "Daily Mail", placówka otrzymała od gwiazdy tylko 100 tys.

Okazuje się, że kwota, jaką byli małżonkowie wydali na rozprawy rozwodowe jest porażająca. A to jeszcze nie koniec. Planują oni złożenie kolejnych wniosków.

Reklama

Czy ta dwójka dojdzie kiedyś do porozumienia?

'


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy