Reklama
Reklama

Piotr Adamczyk i Magda Gessler mieli gorący romans? Zakończyła go... walka na pięści

Choć mało kto dziś o tym pamięta, znany z wielu znakomitych ról, ceniony aktor Piotr Adamczyk (51 l.) spotykał się swego czasu z najsłynniejszą polską restauratorką... Magdą Gessler (69 l). Pomimo tego, że para planowała nawet wspólną przyszłość, z czasem wszystko zaczęło się komplikować i ich drogi rozeszły się w dość dramatycznych okolicznościach. Jak potoczyły się losy tego ognistego romansu?

Magda Gessler i Piotr Adamczyk mogli razem porpowadzić "Kuchenne rewolucje"

Zanim na planie kultowego programu "Kuchenne Rewolucje" padł pierwszy klaps, producent kulinarnego show zaprosił Magdę Gessler na branżową imprezę, na której obecnych było wiele ważnych osób ze świata show-biznesu. W trakcie jednej z rozmów pomysłodawca TVN-owskiego hitu - Piotr Fromowicz - oznajmił restauratorce, że chciałby do udziału w kulinarnym show zaprosić "polskiego Gordona Ramsaya". Zdumienie Magdy Gessler sięgnęło zenitu, gdy okazało się, że kandydatem do tej zaszczytnej roli jest... Piotr Adamczyk!

Reklama

"Mówiąc to, wskazał na stojącego obok niego... Aktora, który - rozochocony powodzeniem własnej restauracji - rozpowiadał na przyjęciu, że chciałby zostać kimś w rodzaju Ramsaya" - wspomina całą sytuację celebrytka w swojej autobiografii.

Producent "Rewolucji" zapewne nie zaproponowałby takiego rozwiązania, gdyby wiedział, że Magda i Piotr... byli swego czasu parą. Pikanterii dodawał fakt, że byli kochankowie rozstali się w dość niemiłych okolicznościach.

Magda Gessler i Piotr Adamczyk tworzyli parę kochanków

Kiedy wszystko się zaczęło, Piotr Adamczyk stawiał dopiero pierwsze kroki w show-biznesie. Artyście udało się poznać Magdę Gessler za pośrednictwem ówczesnej doradczyni restauratorki do spraw wizerunkowych - Karoliny Korwin Piotrowskiej! Początkujący aktor był wtedy świeżo po rozstaniu z  poprzednią partnerką - Agnieszką Werner.

Spotkanie od samego początku przebiegało w miłej atmosferze, a między Piotrem a Magdą od razu zaiskrzyło:

"Wyznał mi, że od dawna marzył, by mnie poznać... Zainteresował mnie, przenieśliśmy się w inne, cichsze miejsce, gdzie kontynuowaliśmy rozmowę przy winie i akompaniamencie muzyki" - można przeczytać w autobiograficznej "Magdzie" pióra samej kuchennej celebrytki.

Jak się okazuje, prowadząca "Kuchenne Rewolucje" dopiero po kilka dniach po rozmowie z Piotrem Adamczykiem zdała sobie sprawę, że... jest on aktorem. O tym fakcie dowiedziała się dzięki plakatom reklamującym film "Chopin. Pragnienie miłości", w którym ambitny artysta miał okazję zagrać główną rolę.

"Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości. I tak to się zaczęło" - wspomina Magda Gessler po latach.

Płomienny romans restauratorki z jednym z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia wzbudził wśród dziennikarzy niemałą sensację i sprawił, że ich relacją zaczęły interesować się media:

"Nigdy wcześniej paparazzi nie czatowali z aparatem pod moim domem, restauracją czy szkołą dzieci. Moje wspólne zdjęcie z aktorem było prawdopodobnie najbardziej pożądanym ujęciem w Polsce" - mówi z uśmiechem ceniona polska restauratorka, właścicielka, malarka i felietonistka.

Romans Piotra Adamczyka i Magdy Gessler trwał w najlepsze


Uskrzydlony uczuciem Piotr Adamczyk, za pieniądze otrzymane za występ w filmie "Chopin. Pragnienie miłości", zdecydował się na zakup niewielkiej kawalerki na warszawskiej starówce. Mieszkanie znajdowało się zaledwie kilka kroków od restauracji "U Fukiera", którą z pasją zarządzała ukochana aktora.

Nieruchomość nie przypadła jednak do gustu wymagającej restauratorce. Postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i... wyremontować mieszkanie swojego partnera.

"Mój kochanek wrócił styrany do domu, zastał mieszkanie w stanie totalnej rozwałki, z małymi świeczkami na resztkach murów i - dla osłody - mną oraz paterą ostryg na środku nowego jednego pokoju. Zniósł tę niespodziankę nadzwyczaj mężnie"  - można przeczytać w książce "Magda". Na czas trwania remontu odtwórca roli Fryderyka Chopina zamieszkał z ukochaną w Łomiankach.

Romans Magdy i Piotra nie potrwał jednak zbyt długo, bowiem na ich drodze stanął poprzedni kochanek Magdy Gessler, który postanowił zawalczyć o serce byłej ukochanej. Kiedy cała trójka przypadkowo spotkała się na jednej z warszawskich dyskotek, doszło do rękoczynów.

"Moje koguciki (...) postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób - pojedynkiem na pięści" - relacjonuje w swojej książce dumna Magda Gessler.

Zwycięzca pojedynku okazał się także zwycięzcą w walce o serce pięknej restauratorki. Niestety, nie był nim Piotr Adamczyk.

"Dla aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość"  - czytamy w "Magdzie".

Najciekawsze jest jednak to, że po latach los ponownie połączył byłych rywali. Jak się okazuje, panowie zdecydowali się zakopać topór wojenny i... założyli własną restaurację.

"Historię z Kelnerem i Aktorem najlepiej spuentowało życie. Otóż dwaj niedawni rywale i bokserzy amatorzy połączyli siły i... wspólnie założyli restaurację" - podsumowuje ten burzliwy etap w życiu prowadząca kultowe "Kuchenne Rewolucje".

Zobacz też:

Tomasz Karolak zaskoczył wszystkim wyznaniem. Zdradził, co myśli o Piotrze Adamczyku. Pójdzie mu w pięty? 

Piotr Adamczyk, Joanna Kulig i Iza Miko mogą przebierać w rolach. Za oceanem zarabiają fortunę

Magda Gessler nie nosi doczepów? Uczestnik MasterChef Junior sprawdził

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Piotr Adamczyk
Reklama
Reklama
Reklama