Reklama
Reklama

Pijany Cezary Pazura próbował dostać się do domu. Edyta była wściekła, interweniowała ochrona

Cezary Pazura (59 l.) i Edyta Pazura (34 l.) są małżeństwem od 2009 roku. To jedna z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie, choć nie wróżono im przyszłości ze względu na dużą różnicę wieku, zakochanych dzieli 26 lat. Oni jednak nadal są razem i doczekali się trójki dzieci. W ostatnim materiale wideo na Youtube aktor opowiedział historię, gdy żona nie chciała go wpuścić do domu, ponieważ był pod wpływem alkoholu. Musiała interweniować ochrona!

Edyta Pazura i Cezary Pazura są razem już 13 lat. Wychowują wspólnie trójkę dzieci: Amelię, Antka i Ritę. Ich związek jest zgodny, mimo różnicy wieku, bowiem partnerów dzieli aż 26 lat. To dlatego niektórzy nie wróżyli im przyszłości. Dzisiaj jednak śmiało można powiedzieć, że to nie miało znaczenia, a małżonkowie nadal są zakochani i szczęśliwi. 

Pijany Cezary Pazura próbował dostać się do domu

To jednak nie oznacza, że nie zdarzają się pomiędzy nimi kłótnie. Pazura opowiedział ostatnio o sytuacji sprzed lat, gdy twardy charakter Edyty dał mu się we znaki. "Jak podpadniesz Edytce, to potrafi swoim milczeniem, spojrzeniem i sposobem bycia tak uprzykrzyć ci życie, że normalny, zdrowy człowiek, a ja nie jestem chyba zdrowy, jednak - to by pierdyknął drzwiami i nie wrócił" - mówi Cezary w wideo zamieszczonym na kanale Youtube.

Reklama

Aktor wspominał, jak umówił się kiedyś z kolegą na cygaro. Mężczyźni spożywali również alkohol. Gdy pijany Pazura chciał wejść na osiedle, gdzie wtedy mieszkali, okazało się, że nie ma klucza. Postanowił więc zadzwonić domofonem, ale nie pamiętał kodu...

Edyta Pazura nie chciała wpuścić męża. Interweniowała ochrona

Edyta Pazura nie była zadowolona ze stanu, w jakim jej mąż wrócił do domu i nie chciała go wpuścić. "Jesteś nawalony, nie zmienili kodu, jest ten sam, męcz się!" - krzyczała. Zdenerwowana nie chciała już dłużej rozmawiać, więc rzuciła słuchawką. Na szczęście na osiedlu był ochroniarz, który pomógł aktorowi wejść. 

Cały materiał wideo możecie obejrzeć poniżej.

***

Zobacz także:

Przerażające, co się stało z Szojgu! Wieści o zaufanym człowieku Putina aż mrożą!

Skrzynecka pojechała pod Tatry. Szybko tego pożałowała

Brtiney Spears otwiera się na temat seksu w ciąży: "Jest świetny"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Edyta Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy