Reklama
Reklama

Pierwszy taniec Ady i Michała z "Rolnika" trafił do sieci. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół. Też to widzicie?

Ada i Michał Tyszka z programu "Rolnik szuka żony" są już kilka dni po ślubie, a dopiero teraz do sieci trafił ich pierwszy taniec z weselnej imprezy, o którym małżonkowie opowiadali nie tak dawno w telewizji śniadaniowej. Fani pary zwracają uwagę na jeden szczegół.

"Rolnik szuka żony" Ada i Michał już po ślubie

Ada Jasiaczek (już teraz Tyszka) i Michał Tyszka poznali się w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Michał oświadczył się wybrance jeszcze przed zakończeniem emisji programu. Para zapowiadała, że szykują ślub na początku września, ale jak widać, był to zabieg, który miał zmylić media. Ada i Michał powiedzieli sobie sakramentalne "tak" już w połowie lipca. Do tej pory do sieci trafiają kolejne odsłony ich weselnej imprezy. 

Reklama

"Rolnik szuka żony". Pierwszy taniec Ady i Michała trafił do sieci

Ada i Michał w ubiegłą niedzielę gościli w "Pytaniu na śniadanie". Opowiadali o swoim ślubie i imprezie weselnej, która zaczęła się od wyjątkowego tańca. Para zaskoczyła prowadzących, kiedy powiedzieli, że  Ada w ogóle nie chciała ćwiczyć układu. 

"Ada po oświadczynach chciała, żebyśmy pierwszy taniec ćwiczyli trzy miesiące przed weselem. Ale był sylwester i to była nasza pierwsza, większa impreza, na której się bawiliśmy. I Ada stwierdziła, że jestem tak dobrym tancerzem, że nie musimy ćwiczyć i w sumie pierwszy taniec ćwiczyliśmy trzy razy, z czego raz to było poznanie piosenki, drugi raz weszliśmy w rytm, a trzeci to już tak, jak wyglądał" - opowiedział Michał.

Teraz do sieci wyciekł filmik z tym tańcem. Trzeba przyznać, że para radzi sobie na parkiecie świetnie i wcale nie widać, żeby ćwiczyli zaledwie 3 razy.

Fani zwracają uwagę na jedno

Pod filmikiem pary pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wszyscy zwracają uwagę na jedno, że Michał jest wpatrzony w Adę przez cały czas, kiedy pląsają na parkiecie.

"Ada normalnie królowa parkietu. Michał bardzo skupiony"

"Michał to w Ade patrzy jak w obrazek";

"Piękny taniec i widać, że bije od was miłość" - piszą fani pary.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Po ślubie Ady i Michała kolej na nich

Na ślubie Ady i Michała z "Rolnika" zabrakło najważniejszej osoby

Prawda o Klaudii z "Rolnika" wyszła dopiero teraz. Publika nie dowierza


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama