Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony": Po ślubie Ady i Michała kolej na nich

Klaudia I Valentyn są ulubieńcami fanów programu "Rolnik szuka żony". Sympatyczna para od jakiegoś czasu mieszka razem. Czy myślą o sformalizowaniu swojego związku?

"Rolnik szuka żony". Kolejne śluby uczestników

ślubie Ady i Michała z show "Rolnik szuka żony" media rozpisywały się w ostatnich dniach. Uczestnicy 9. edycji show pobrali się w połowie lipca. W ostatni dzień czerwca na ślubnym kobiercu stanęli też Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, którzy występowali w 7. edycji. Fani show są pewni, że kolejną parą połączoną przez program, która powie sobie "tak", będą Klaudia i Valentyn. 

Reklama

"Rolnik szuka żony". Kaludia i Valentyn byli na ślubie Ady i Michała

Klaudia Waśko wzięła udział w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Przystojny inżynier Valentyn od razu wpadł w oko rolniczce, a widzowie wyczuli, że jest jej faworytem w programie. Klaudia twierdziła, że rozważała wybór Konrada, bo świetnie sprawdzał się na gospodarstwie, jednak jak stwierdziła, "coś ciągnęło ją" do Valentyna

Para szybko zamieszkała razem na Podlasiu w rodzinnych stronach rolniczki. Choć jak przyznała Klaudia w rozmowie z Pomponikiem, na początku była sceptycznie nastawiona do tego, by dzielić z Valentynem codzienność pod jednym dachem. Wahała się, ale jednak zgodziła, by ukochany wprowadził się do niej. 

Wymowne zdjęcie Klaudii i Valentyna

Teraz Klaudia i Valentyn dzielą się z fanami zdjęciami i relacjami ze wspólnego życia. Niedawno opublikowali posty, na których widać, że bawili się na ślubie Ady i Michała. Fotografie były bardzo wymowne:  Klaudia i Walentyn mocno objęci. Mężczyzna podpisał je krótko: "Bo ja kocham ją mocno."

Myślicie, że to oni jako następni uczestnicy show "Rolnik szuka żony" wezmą ślub?

Zobacz też:

Valentyn i Klaudia jednak są razem! Na ślubie będą mieli korony! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery

"Rolnik szuka żony 9". Mateusz wyrzucił obie kandydatki. To jego koniec w programie. "Ciężko mi się rozstać"

Rusza 10. sezon "Rolnik szuka żony". Widzowie mają swoich faworytów. Czy należy do nich "Czesiek Casanova"?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama