Reklama
Reklama

Ada i Michał z "Rolnika" są już małżeństwem. Suknia panny młodej zachwyciła fanów

Ada i Michał z show „Rolnik szuka żony” są już małżeństwem. Para powiedziała sobie „tak” w miniony weekend. W mediach społecznościowych programu pojawiły się fotki z uroczystości, a co za tym idzie – mnóstwo gratulacji.

Program "Rolnik szuka żony" połączył już wiele par, a niektóre do dziś są szczęśliwym małżeństwem. Wiele z nich doczekało się także wspólnych pociech.

W ostatni dzień czerwca na ślubnym kobiercu stanęli Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, którzy występowali w 7. edycji. Para pobrała się dokładnie w 3. rocznicę poznania się i formalnie był to już ich drugi ślub. Ponad rok wcześniej bowiem zdecydowali się na cywilną uroczystość.

Reklama

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" są już po ślubie

W miniony weekend odbył się ślub innej pary, która poznała się w programie, a mianowicie Ady i Michała. Wydarzenie nie było niczym zaskakującym, bowiem od dawna pokazywali przygotowania do tego ważnego dnia.

Ada i Michał są bohaterami 9. edycji i w ich przypadku miłość dała o sobie znać dość szybko. Zanim skończył się program, byli już w sobie zakochani po uszy, a w wielkim finale ogłosili zaręczyny. Potem rozpoczęły się żmudne przygotowania do ślubu, które relacjonowali w sieci, aż wreszcie stanęli na ślubnym kobiercu.

Na profilu instagramowym programu nie zabrakło fotki ze ślubu pary. Dzięki temu możemy zobaczyć, na jaką suknię zdecydowała się panna młoda. A wybrała model hiszpański z odkrytym dekoltem, rozkloszowanym dołem oraz bufiastymi rękawami. Nie zabrakło także welonu oraz zdobień we włosach. Ada zdecydowała się również na piękną biżuterię, która dopełniała całości.

Pan młody z kolei zamiast klasycznego czarnego czy granatowego garnituru postawił na brązowy model w kratkę, a do tego dobrał muchę.

Oboje prezentowali się jak z obrazka.

Fani ślą Andzie i Michałowi gratulacje

Pod postem na profilu programu, w którym widnieje opis "A wszystko zaczęło się od jednego listu...", pojawiło się oczywiście mnóstwo gratulacji, a także komplementów pod adresem pani młodej i jej ślubnej stylizacji.

"Panna Młoda wygląda zjawiskowo", "Ulubiona para, od samego początku było widać, że pasują do siebie", "Ada ma prześliczna sukienkę", "Ale pięknie od początku było widać że do siebie pasują", "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia" - czytamy.

My również przyłączamy się do życzeń młodej parze.

Zobacz też:

Marta Paszkin jest już za stara na macierzyństwo? Powiedziała, co o tym sądzi

Marta Paszkin wyznaje, dlaczego nie przyjęła nazwiska męża. "Brak zrozumienia"

Marta Paszkin z "Rolnika" pokazała urocze zdjęcie z synkiem 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy