Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pawelec będzie walczył o "córkę Tymochowicza"

Paweł "Pawelec" Trzoch (42 l.), biologiczny ojciec 2,5-letniej Nataszy, dotąd córki Piotra Tymochowicza, zapowiada, że będzie walczył w sądzie o opiekę nad dziewczynką.

Przypomnijmy: sprawa ojcostwa dziecka wyszła przy okazji pyskówki Dody ze specjalistą ds. wizerunku. Rabczewska w jednym z wywiadów zasugerowała, że nie jest on biologicznym ojcem dziewczynki, jest nim jej przyjaciel, radiowiec Paweł "Pawelec" Trzoch.

Reklama

Na łamach "Super Expressu" mężczyzna informuje, że sprawa znalazła już swój finał w sądzie.

- Walczę o prawne uznanie mojego ojcostwa, a także o prawo opieki nad córką - mówi Pawelec. - Moja mądra żona wybaczyła mi zdradę i w pełni zaakceptowała to, że chcę wychowywać Nataszę. Matka dziecka też nie widziała w tym nic złego.

Radiowiec na poparcie swojego ojcostwa ma badania genetyczne. Jest wdzięczny Rabczewskiej...

- Chcę wychowywać Nataszę, łożyć na jej utrzymanie. Chcę po prostu być jej ojcem. Doda spadła mi z nieba nagłaśniając moją sprawę. Wreszcie znalazł się ktoś odważny, aby przeciwstawić się Tymochowiczowi, jestem jej za to wdzięczny.

Tymczasem głos zabrała

Marzena Popowska, matka 2,5-letniej Nataszy i partnerka Tymochowicza. W opublikowanym materiale video kobieta twierdzi, że radiowiec namawiał ją do aborcji.

- Pawła Pawelca poznałam w bardzo trudnym dla siebie okresie - podkreśla. - Zafascynował mnie. Uwodził mnie. Komplementował. Było bardzo miło do momentu, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wtedy powiedział, że mam jedno wyjście - muszę to dziecko usunąć.

Zdaniem Popowskiej Pawelec posunął się do przestępstwa. - Bardzo bał się tego, że jestem w ciąży z nim. I na dowód tego sfałszował dokument w klinice w Berlinie, który mówi o tym, że miałam robione zapłodnienie in vitro z Piotrem Tymochowiczem. Jednocześnie dowiedziałam się też, że inna kobieta jest z tym samym człowiekiem w ciąży. To dziecko urodziło się trzy tygodnie przed Nataszą. Nie chciał tego dziecka uznać. Dopiero kiedy matka tego dziecka wystąpiła do sądu o uznanie ojcostwa, był zmuszony sądownie do uznania. To tyle o miłości Pawelca do mnie i do jego dzieci.

Kobieta uważa, że "dla niej prawdziwym ojcem Nataszy jest Piotr Tymochowicz, to on był z nimi przez dziewięć miesięcy ciąży i on opiekował się nią po porodzie".

Oświadczenie Marzeny Popowskiej:

Zobacz również: Tymochowicz: To jest koniec Dody

"Wolę być oskarżony o zoofilię niż o seks z Dodą"

Dowiedz się więcej na temat: Marzena Popowska | Paweł Pawelec | Piotr Tymochowicz | Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje