Reklama
Reklama

Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" startuje do Sejmu! Jest kandydatem Platformy Obywatelskiej

Udział w programie „Rolnik szuka żony” otworzy Pawłowi Szakiewiczowi (28 l.) drzwi do kariery polityka? Niewykluczone, bowiem startuje on w tegorocznych wyborach parlamentarnych z list Platformy Obywatelskiej!

W polskim show-biznesie jest mnóstwo celebrytów, którzy swoją karierę zaczynali od udziału w którymś z telewizyjnych programów.

Tak było chociażby z Adamem Kraśko (43 l.), jednym z uczestników "Rolnik szuka żony". Po udziale w show, w którym wbrew tytułowi wcale nie znalazł swojej drugiej połówki, mężczyzna nie zniknął z telewizyjnej anteny i wziął udział w "Celebrity Splash".

Popularności pozazdrościł mu chyba inny uczestnik programu o szukających miłości rolnikach, Paweł Szakiewicz.

Jednak ten w przeciwieństwie do Kraśki nie zamierza wkroczyć do świata celebrytów, a chce być... politykiem!

Reklama

"Zawsze marzyłem o tym, żeby zająć się polityką. Moją największą ambicją jest to, by zostać posłem" - zdradza mężczyzna w rozmowie z "Super Expressem".

Dodaje, że w Sejmie chciałby się zajmować sprawami rolnictwa, turystyki i rybołówstwa, bo właśnie na tym zna się najlepiej. Ponadto pragnie też pomóc w walce z bezrobociem w jego regionie.

Z ramienia której partii wystartuje Szakiewicz? To wyjaśnia już sam rolnik.

"Popieram politykę PO i dlatego startuję z list tej partii" - mówi.

Startem w wyborach parlamentarnych kolegi z programu zachwycony jest Kraśko.

"Oczywiście popieram kandydaturę Pawła! Mogę za niego ręczyć, bo znam go osobiście i wiem, jakim jest człowiekiem. Takich polityków właśnie nam potrzeba - młodych, energicznych, pełnych zapału" - stwierdza.

Dodaje, że i on sam chętnie zaangażowałby się w politykę, ale niestety żadna partia nie zaproponowała mu jeszcze miejsca na swoich wyborczych listach.

Zagłosowalibyście na niego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy