Reklama
Reklama

​Paweł Małaszyński nigdy nie mówi o swoim małżeństwie. Aż tu nagle…

Paweł Małaszyński (45 l.) znany jest ze swojej dyskrecji dotyczącej życia prywatnego. Ostatnio jednak uchylił rąbka tajemnicy i ujawnił, jak mu się ukada żoną po 19 latach małżeństwa.

Paweł Małaszyński, aktor, wokalista, założyciel i lider zespołu muzycznego Cochise (sprawdź!), 17 sierpnia 2002 roku poślubił swoją licealną miłość, Joannę Chitruszko, tancerkę i choreografkę. Dochowali się dwojga dzieci: 17-letniego Jeremiasza i 7-letniej Lei. 

Reklama

Zarówno Małaszyński, jak i jego żona bardzo chronią swoją prywatność i chociaż Chitruszko czasem towarzyszy mężowi na bankietach, to nigdy nie rozmawiają z dziennikarzami o swoim małżeństwie. Ostatnio jednak aktor zrobił wyjątek...

Paweł Małaszyński ujawnia prawdę

Małaszyński pojawił się z studiu „Dzień Dobry TVN”, żeby promować nowy spektakl „Małżeństwo do poprawki”, wystawiany w warszawskim Teatrze Kwadrat. W sztuce niemieckiego autora Michała Englera Małaszyński i Agnieszka Sienkiewicz grają znudzone sobą małżeństwo. W polubownym rozstaniu próbują im pomóc: przyjaciel rodziny grany przez Andrzeja Andrzejewskiego  i przyjaciółka, prawniczka, grana przez Ilonę Chojnowską. 

Na kanapie „Dzień Dobry TVN” Małaszyński wyznał, że temat poruszany w sztuce jest mu kompletnie obcy. Wprawdzie, jak przyznał, po 19 latach małżeństwa zdarzają się kłótnie, jednak o wzajemnym znudzeniu sobą nie ma mowy: 

Zobacz też: 

Oburzona Paulina Młynarska odpowiada Bożenie Dykiel: "Spiskowe teorie"

Adele schudła 50 kg. Raz z tygodniu sobie folguje

Wyścig zakończony dramatem. Kierowca wjechał w tłum widzów

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo,

wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Małaszyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy