Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz zajmie się seksem zawodowo? Niebywałe, co postanowiła!

Paulina Smaszcz (50 l.) wprost określa się mianem „kobiety petardy” i nie sposób odmówić jej wybuchowego temperamentu, który nieraz znajduje ujście w sieci. Gwiazda często zaskakuje swoich obserwatorów tematami podejmowanymi na forum publicznym. Teraz zdecydowała się wkroczyć w intymne sfery. Niebywałe, co stanie się ważnym punktem jej warsztatów.

Paulina Smaszcz zajmie się seksem?

Paulina Smaszcz stanowi inspirację dla wielu kobiet, które marzą o tym, żeby być niezależne i silne. Była gwiazda "Pytania na śniadanie", która zasłynęła małżeństwem z prezenterem Maciejem Kurzajewskim, uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniami na warsztatach organizowanych dla kobiet pracujących w biznesie. Dziennikarka chętnie spotyka się z innymi paniami, by rozmawiać o życiu we wszystkich jego odcieniach. Ze względu na zamiłowanie do tego zajęcia Smaszcz postanowiła przygotować dla swoich klientek wyjątkową ofertę na zbliżający się Dzień Kobiet. Postanowiła bowiem wkroczyć w sferę intymną i rozpocząć dyskusję o... seksie.

Reklama

Paulina wyceniła swoje porady na 399 złotych, czyli niemało. Trudno powiedzieć, co dokładnie będzie chciała uświadomić słuchaczkom, ale skrócony poradnik po jej teoriach związanych z seksem można znaleźć na Instagramie, zaoszczędzając pieniądze.

Zobaczcie, jakie dywagacje na temat współżycia seksualnego umieściła do tej pory w sieci.

Paulina Smaszcz podkreśla zalety seksu

Paulina Smaszcz doceniała seks od zawsze, argumentując, że poranne zbliżenie z ukochaną osobą może "pobudzać bardziej niż kawa". Dopatrywała się w miłosnych uniesieniach również leku na depresję i jesienną chandrę.

"Jest cudowny sposób na wszystkie takie problemy. Złoty środek na wszystko to są dwa połączenia: sport i seks. To wystarczy" - zapewniała w jednym z wywiadów.

Temat intymnych zbliżeń stał się dla niej  nieco bardziej odległy, gdy rozstała się z Maciejem Kurzajewskim. Wówczas Smaszcz miała chwilę na zastanowienie się, czego właściwie potrzeba jej w życiu. Samotność w końcu doszła do głosu i gwiazda stwierdziła, że "seks z grą wstępną" jest pożądany wśród kobiet.

"Zamiast prezentów, chcemy czułości i uwagi. Zamiast pustych deklaracji, szczerości i słów wypowiedzianych z troską i pasją. Zamiast pośpiechu i biegania, pragniemy odpoczynku, ciszy i czułości. Zamiast bezczynności, seksu z grą wstępną" - pisała ostatnio w sieci.

Ciekawe, czym jeszcze nas zaskoczy. Zgadzacie się z jej odważnymi twierdzeniami?

Zobacz też:

Paulina Smaszcz kończy 50 lat! Czego mógłby jej życzyć Kurzajewski?

Paulina Smaszcz padła twarzą do ziemi! Żali się, że ludzie ją hejtują, a złe media piszą o niej kłamstwa

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski relacjonują randkę w domu. Zamieszkali razem?

Paulina Smaszcz pokazała swoją największą miłość. Najpierw czułości na kanapie, a teraz to...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy