Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała zdjęcie z młodym przystojniakiem! Kim jest?!

Paulina Szmaszcz-Kurzajewska (47 l.) nie czuje się samotna po rozstaniu z mężem po 23 latach związku. Może liczyć na towarzystwo swoich... synów! To właśnie z nimi spędza obecnie wakacje i pochwaliła się z tej okazji zdjęciem.

Rozstanie z Maciejem Kurzajewskim (47 l.) nie należało do najłatwiejszych. Gdy para ogłosiła rozstanie, wszyscy byli bardzo zaskoczeni ich decyzją i tym, że tak długo udało im się to ukryć przed mediami. 

Maciej i Paulina rozstali się jednak w zgodzie, przyjaźni i wzajemnym szacunku. 

Teraz byli małżonkowie wciąż utrzymują ze sobą kontakt, nawet przez wzgląd na synów. Co prawda jeden z nich, Franciszek (23 l.) jest już dorosły, ale wciąż chcą tworzyć zgraną rodzinę. 

Z tego powodu też Paulina wybrała się właśnie z synami na wakacje i z tej okazji pochwaliła się zdjęciem, które wywołało spore emocje. 

Na zdjęciu Paulina ubrana w bikini pozuje z przytulonym do niej Franciszkiem. Gdyby nie podpis, który umieściła pod fotografią, trudno byłoby się domyśleć, że na zdjęciu jest matka z synem! 

"Kochana, wyglądasz jak jego trochę starsza siostra. Dobrego czasu dla Was", "A pamiętam go malutkiego w programie razem z panią, jak ten czas leci", "Przystojniak", "To cudowne, jak się dorosłe byki przytulają do matki" - czytamy w komentarzach pod wpisem Pauliny.

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje