Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz zakochana! W końcu opowiedziała więcej o nowym partnerze!

Paulina Smaszcz (47 l.) początkiem roku 2020 rozwiodła się z Maciejem Kurzajewskim. Była para pozostaje w przyjacielskich kontaktach, ale w życiu dziennikarki zagościł już ktoś nowy!

Wszystkich zaskoczyła ich decyzja o rozwodzie, ale także zadziwiła pełna wzajemnego szacunku postawa w trakcie i po rozwodzie. 

Paulina i Maciej byli małżeństwem aż 24 lata i doczekali się w trakcie bycia razem dwóch synów - Franciszka i Juliana. 

Teraz wciąż wspólnie decydują wspólnie o wychowaniu dzieci, jednak dla Pauliny już rozpoczął się nowy etap w jej życiu. 

Gwiazda przestała już ukrywać przed mediami to, że jej serce znów jest zajęte! Jest bardzo szczęśliwa i w rozmowie z Plejadą postanowiła opowiedzieć więcej o nowym związku. 

Okazuje się, że jej nowym ukochanym jest biznesmen Rafał, a ona nie mogła przestać go wychwalać podczas rozmowy: 

"To, co go wyróżnia na tle innych mężczyzn, to ogromne otwarcie na świat, na ludzi i na ich różnorodność. Jest niezwykle empatyczny, wrażliwy na drugiego człowieka. Jeśli chodzi o mnie, to poczułam, że mogę być w życiu najpiękniejsza, najwspanialsza, najinteligentniejsza, najcudowniejsza. 

Mam akceptację na mnie, na moje szaleństwo, samodzielność, moje ostre wyrażanie opinii, ale też moją wrażliwość. Czuję, że mogę wszystko. Od Rafała słyszę, że jestem taka, jakby chciał, że nie chce innej. Mam ogromne poczucie akceptacji" - wyznała. 

Przy okazji wyznała, że oboje mają za sobą burzliwą przeszłość i starają się sumiennie budować nową relację między sobą. 

"Jesteśmy patchworkiem. Ja jestem po rozstaniu, Rafał jest po rozstaniu, każde z nas ma swoje dzieci. Nie chcemy za dużo mówić o naszym związku. Nie mam już czasu i przestrzeni na błędy i porażki. Popełniłam już w życiu tyle błędów i odniosłam porażek, że teraz jest czas na wyciąganie z tego wniosków i uczenia się, żeby tego nie powtarzać" - podsumowała.

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy