Reklama
Reklama
Tylko u nas

Patryk Vega o sukcesie swojego nowego filmu. „Już drugi weekend na pierwszym miejscu”

Patryk Vega (43 l.) uważa, że jego film „Miłość, seks & pandemia” przynosi satysfakcjonujące wyniki. Reżyser postanowił odnieść się do zastrzeżeń, że frekwencja oglądalności jego nowego dzieła jest słaba. Zauważył, że kina borykają się z większym problemem. Jakim?

Patryk Vega chętnie wypowiada się w mediach. Niedawno zaznaczył w jednym z wywiadów, że oglądalność "Dziewczyn z Dubaju" wyprodukowanych przez Dodę i Emila Stępnia nie powala na kolana. Jego film nie dorównał wspomnianej produkcji, osiągając oglądalność na poziomie 98 tys. w premierowy weekend. Mimo to reżyser uważa, że to dobry wynik. 

Reklama

Patryk Vega boi się krytyki?

Znany reżyser przyznał, że nie czyta komentarzy i recenzji swoich filmów. Co jest przyczyną tego stanu?

Patryk Vega ocenia frekwencję oglądalności "Miłości, seksu & pandemii"

Twórca zwrócił uwagę na ogólny problem, który dotyka polskich kin współcześnie. Jak zauważył, ze względu na pandemię, która trwa już od ponad dwóch lat, odzwyczailiśmy się od chodzenia do kina nawet w święto zakochanych, które zawsze gromadziło w salach kinowych tłumy.

Patryk Vega - wiek, rodzina, filmografia

43-letni reżyser stworzył takie filmy jak m.in. "Botoks", "Polityka", "Kobiety mafii" czy najnowszy "Miłość, seks & pandemia". Twórca nakręcił już także film biograficzny, który trafi do kin jesienią 2022 roku. Mimo ogromnej popularności mężczyzna stara się chronić swoje życie prywatne. O jego żonie Katarzynie Słomińskiej oraz trójce dzieci niewiele wiadomo. Artysta prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @patryk_vega_official.

Zobacz też:

Patryk Vega nie będzie już reżyserem? "Nakręciłem swój ostatni film"

Patryk Vega ostro o Wojewódzkim: Nie będę rozmawiać z PAJACAMI

Bestsellery Empiku 2021: Magdalena Boczarska wyglądała obłędnie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy