Reklama

Reklama

Reklama

Doda kończy 38 lat! Kontrowersyjna królowa nie zwalnia tempa

Dziś, 15 lutego, Doda obchodzi 38. urodziny! Mimo że od jej debiutu minęło wiele lat, celebrytka wciąż wzbudza zainteresowanie mediów. Przypominamy wszystkie związki gwiazdy oraz jej największe skandale.

Doda kończy 38 lat! Słynna piosenkarka od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Jak wyglądały początki kariery Dody? Z kim się sądziła? Jakie skandale wywołała w show-biznesie? Z kim aktualnie spotyka się Doda? Na te oraz inne pytania odpowiadamy w artykule Pomponika! 

Doda: gdzie i kiedy się urodziła? Początki kariery piosenkarki

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska, bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Piosenkarka jest mocno związana ze swoim rodzinnym miastem, do którego lubi powracać i spędzać czas z rodzicami. 

Reklama

Doda swoją karierę muzyczną zaczęła w wieku 14 lat, gdy jako nastolatka zadebiutowała w warszawskim teatrze Buffo. Popularność zdobyła jednak dzięki udziałowi w telewizyjnym programie "Bar", który był emitowany na antenie Polsatu. Jako szesnastolatka Rabczewska została wokalistką w zespole rockowym Virgin, z którym nagrywała swoje pierwsze płyty. Największą sławę i rozgłos przyniosły Dodzie takie utwory jak: "Dżanga", "2 Bajki", "Szansa" oraz "Nie daj się". Po sześciu latach współpracy z zespołem Virgin, Dorota Rabczewska rozpoczęła karierę solową.    

Chociaż od debiutu Dody minęło ponad 20 lat, to wciąż jest jedną z najciekawszych postaci medialnych i królową polskiej sceny muzycznej. Jest nie tylko piosenkarką o wielkim głosie, ale również bierze udział w licznych kampaniach reklamowych, zasiada w jury różnych programów telewizyjnych, a nawet prowadzi sklep internetowy z ubraniami.     

Doda: największe skandale z udziałem celebrytki

Słynna piosenkarka od początku swojej kariery w show-biznesie wzbudza wiele kontrowersji. Znakiem rozpoznawczym Dody są publiczne kłótnie z innymi gwiazdami. Podczas programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" siedząca w jury Dorota Rabczewska otwarcie wyśmiewała Justynę Steczkowską za jej rzekomy brak umiejętności konferansjerskich. Później jednak panie się pogodziły.

Pomiędzy Dodą i Edytą Górniak od zawsze panowała dość napięta atmosfera. Spór między celebrytkami zaczął się w 2007 roku, kiedy Górniak nieprzychylnie skomentowała twórczość Rabczewskiej. Doda z kolei negatywnie wypowiadała się o piosenkarce podczas wywiadów. 

Agnieszka Wóźniak-Starak również jest w konflikcie z Dodą. W jednym z odcinków swojego programu "Na językach" słynna dziennikarka i prezenterka telewizyjna miała, zdaniem Dody, naśmiewać się z jej rodziny oraz kontuzji, jakiej niegdyś uległa wokalistka. Kilka tygodni po emisji show celebrytki spotkały się na imprezie w Chorzowie, gdzie miało dojść do ostrej awantury. Doda i Woźniak-Starak oskarżały się wzajemnie o pobicie. Co więcej, stacja TVN, gdzie pracuje dziennikarka, bojkotuje twórczość Rabczewskiej.     

Doda: wypowiedź o Biblii

Ta wypowiedź rozpoczęła najgłośniejszą sprawę sądową z udziałem słynnej piosenkarki. Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami oraz senator PiS złożyli doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa znieważenia przedmiotu czci religijnej i obrażenia uczuć religijnych Chrześcijan i Żydów. Chociaż sąd uznał ją za winną, to celebrytka odwołała się od wyroku. 

Doda i jej burzliwe związki

Doda może pochwalić się bardzo bogatym życiem uczuciowym. Pierwszym mężem piosenkarki był piłkarz Radosław Majdan. Para wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów, często mówiono o nich "polscy Beckhamowie". Doda i Radosław Majdan pobrali się w 2005 roku, jednak już trzy lata po ślubie doszło do rozwodu z winy piłkarza, który miał zdradzić piosenkarkę. 

W 2009 roku Doda zaczęła spotykać się z Adamem Darskim, znanym bardziej jako Nergal z zespołu metalowego Behemtoth. Celebrytka mocno wspierała go w walce z białaczką -  grała koncerty, by odnaleźć dawcę szpiku. Choroba Nergala także zostawiła swój ślad na zdrowiu Dody, która nie tylko bardzo schudła, ale była również osłabiona psychicznie. Jednak w 2011 roku ich związek zakończył się, ponieważ Nergal zerwał z Rabczewską. 

Rozstanie z Adamem Darskim przyniosło nowe możliwości. Kilka miesięcy później Doda zaczęła się pokazywać publicznie z Błażejem Szychowskim, tancerzem i choreografem, który odpowiadał też za artystyczną część występów piosenkarki. Ich związek nie trwał długo, para rozstała się w 2012 roku. Doda wyznała, że pozostaje z Błażejem w przyjacielskich relacjach. 

Kolejny związek Dody, z Emilem Haidarem, trwał 10 miesięcy. Para rozstała się w listopadzie 2015 roku. Miłość szybko przerodziła się w batalię sądową: Emil Haidar założył Dodzie kilka spraw w sądzie m.in. o szantaż, groźby karalne, porysowanie samochodu, a także o oddanie wszystkich prezentów, jakie jej podarował. Jest to chyba najbardziej burzliwy związek w historii życia prywatnego celebrytki. 

W 2017 roku Dorota Rabczewska wzięła ślub z Emilem Stępniem, polskim producentem filmowym. Para wspólnie pracowała nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", jednak nie mogli porozumieć się w sprawie dokończenia produkcji. W czerwcu 2021 roku Doda poinformowała swoich fanów, że podjęła decyzję o rozwodzie. Zdradziła również, że powodem ich rozstania był zaborczy charakter Stępnia.    

Doda ma romans z amerykańskim aktorem?

Doda twierdzi, że obecnie jest singielką, ale od dłuższego czasu widywana jest w towarzystwie amerykańskiego aktora Maxa Hodgesa, który odwiedza piosenkarkę w Polsce, a nawet towarzyszy Rabczewskiej podczas ważnych dla niej wydarzeń.   

Życzymy Dodzie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. 

Zobacz też: 

Doda o konflikcie Rosji z Ukrainą: „Nadchodzą smutne czasy”

Doda pójdzie z fanem na studniówkę. Wiadomo już, kto będzie tym szczęśliwcem!

Eurowizja 2022: Doda dostanie dziką kartę od TVP? Jest komentarz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy