Reklama
Reklama

Emil Stępień: kim jest były mąż Dody i producent filmu "Dziewczyny z Dubaju"?

Kim jest Emil Stępień, były mąż Doroty "Dody" Rabczewskiej i producent głośnego filmu "Dziewczyny z Dubaju", o którym ostatnio tyle mówi się w mediach? Jak zaczynał karierę w show-biznesie, ile ma lat, skąd pochodzi, jakie ma wykształcenie, znak zodiaku i kolor oczu? Czy Emil Stępień ma aktualnie partnerkę i dzieci? Czy udziela się na Instagramie? Odpowiedzi na te i inne pytania o drugim mężu Dody, Emilu Stępniu znajdziesz w artykule Pomponika.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, kim jest były mąż Dody, Emil Stępień? Okazuje się, że znany producent filmowy ma na koncie zarówno kilka wielkich sukcesów w show-biznesie, jak i skandali. 

Ile Emil Stępień ma lat, skąd pochodzi jak zaczynał karierę, czy ma partnerkę i dzieci, czy udziela się na Instagramie? 

Na te i inne pytania o producencie "Dziewczyn z Dubaju" i drugim mężu Doroty Rabczewskiej odpowiadamy w naszym artykule. 

Emil Stępień: najważniejsze informacje

Pełne imię i nazwisko: Emil Michał Stępień

Data i miejsce urodzenia: Warszawa, 23 stycznia 1977

Reklama

Wiek: 44 lata

Znak zodiaku: Wodnik

Kolor oczu: zielone 

Wykształcenie: Jakie wykształcenie ma Emil Stępień, były mąż Dody?

Z profilu Emila Stępnia na LinkedIn wynika, że były mąż Dody studiował na Uniwersytecie Warszawskim. 

W latach 2011-2015 uczęszczał na na studia doktoranckie na Wydziale Nauk Ekonomicznych.

Zawód: urzędnik, producent filmowy

Emil Stępień w mediach społęcznościowych

Instagram: @emilstepien_official

LinkedIn: @Emil_Stępień

Emil Stępień: rodzina. Czy Emil Stępień ma żonę i dzieci?

Żona: Dorota Rabczewska (od 2018 do 2021)

Dzieci: Emil Stępień nie ma dzieci.

Doda i Emil Stępień pobrali się latem, 9 czerwca 2018 roku. Rozwiedli się po trzech latach, a dokładniej 15 listopada 2021 roku. 

Emil Stępień - kariera. Jak zaczynał były mąż Doroty "Dody" Rabczewskiej?

Gdzie w przeszłości pracował były mąż Dody, Emil Stępień

Wiadomo, że producent filmowy od 2002 roku nadzorował rynek kapitałowy w urzędzie Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. W 2007 roku drugi małżonek Doroty Rabczewskiej zaczął pracę jako wicedyrektor do spraw rozwoju NewConnect na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A, jednak utracił to stanowisko. 

W 2013 roku Emil Stępień zadebiutował jako producent filmowy i zyskał popularność, pracując przy filmie Patryka Vegi "Last Minute". 

Wyprodukował również takie filmy jak: "Służby specjalne", "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" czy "Pitbull. Ostatni pies".

Emil Stępień: kontrowersje

Emil Stępień to postać, która od lat wzbudza kontrowersje. Były mąż Dody w 2013 roku stracił stanowisko wicedyrektora Giełdy Papierów Wartościowych w efekcie afery finansowej na GPW. 

W 2017 roku producent filmowy znów miał problemy, ponieważ podejrzewano go o rzekome nękanie byłego partnera Doroty Rabczewskiej: Emila Haidara. Aresztowano go, a podczas przeszukiwania jego mieszkania, w domu mężczyzny znaleziono kokainę w ilości trzech gramów. Emil Stępień opuścił areszt, po tym, jak wpłacono za niego 100 tysięcy złotych kaucji. 

Na tym jednak nie koniec problemów Emila Stępnia. Drugi mąż Dody usłyszał też zarzuty, ponieważ miał zbierać fundusze od inwestorów na film "303. Bitwa o Anglię". Okazało się jednak, że rozwiązano z nim umowę, więc nie miał już zbyt wiele wspólnego z produkcją, o czym nie raczył nikogo poinformować. 

2021 rok był dla Emila Stępnia fatalny. Pomimo wielkiego sukcesu filmu "Dziewczyny z Dubaju", nie obyło się bez skandalu.

Wyszło na jaw, że, zbierając fundusze na produkcję, przelewał on pieniądze na konto swojej firmy na Malcie — Ent One Investments. Poinformował o tym Puls Biznesu.

Czytaj również:

Kim jest Emil Stępień: Emil Stępień szczerze o Dodzie

Kim jest Emil Stępień: Emil Stępień i Katarzyna Figura o "Dziewczynach z Dubaju"

Zobacz także:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emil Stępień | Dziewczyny z Dubaju
Reklama
Reklama
Reklama