Reklama
Reklama

Patrycja Markowska udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu z Kopczyńskim! Oto co wyznała!

Patrycja Markowska jest świeżo upieczoną singielką i wyraźnie chce się skupić teraz na pracy. Zdradziła, że w najnowszej trasie będzie jej towarzyszył… tata! Ani słowem za to nie chce wspominać o życiu uczuciowym. Aby nabrać sił, wyjeżdża z kraju!

Patrycja Markowska o nowym rozdziale w swoim życiu

Patrycja Markowska przeżywa obecnie intensywny okres. Gwiazda przygotowuje się do trasy koncertowej, w której, jak się okazuje, gościnnie wystąpi także jej tata, Grzegorz Markowski. Wokalista "Perfectu" po zakończeniu kariery usunął się w cień, jednak dla ukochanej córki zrobi wyjątek.

"Na koncertach akustycznych gościem będzie, uwaga, mój tata, którego wyciągnięcie z domu jest bardzo trudne" - wyznała Patrycja Markowska w "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Przed wokalistką intensywny czas, zatem wpadła na pomysł, aby wcześniej solidnie odpocząć. W tym celu zamierza wyjechać z Polski i pozwiedzać Tajlandię. W tym samym wywiadzie wyznała, że kocha podróżować i bardzo potrzebuje teraz odpocząć.

Patrycja Markowska wyjeżdża z Polski

Nie można się temu dziwić. W jej życiu prywatnym ostatnio sporo się działo. Tabloidy aż huczały o końcu jej związku z Jackiem Kopczyńskim. Para raczej już do siebie nie wróci, gdyż aktor zdążył już związać się z nową partnerką, którą okazała się pisarka Klaudia Kardas. Kobieta przyznała niedawno w rozmowie z "Plajdą", że już nie ukryją swojej miłości.

Patrycja Markowska tymczasem ani słowem nie wspomina na temat byłego partnera, z którym doczekała się syna. Kilka miesięcy temu w rozmowie z nami lakonicznie stwierdziła, że czasem zdarza jej się płakać w poduszkę, jednak stara się być silna dla syna.

W "Dzień Dobry TVN" wprawdzie zaczęła swój występ od słów, że chce coś ogłosić, jednak jej wypowiedź nie odnosiła się do życia prywatnego, a zawodowego. Wygląda więc na to, że obecnie skupia się mocno na swoim życiu, a partnerowi dała całkowicie wolną rękę. Jak donosił tygodnik "Na żywo", to właśnie ona podjęła decyzję o definitywnym rozstaniu...

Zobacz też:

Patrycja Markowska nie chce nawet o tym słyszeć! Sensacja tuż po rozstaniu. Kopczyński tego się po niej nie spodziewał!

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński walczą z kolejnym kryzysem. Wieści znad morza smucą

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński zamieszkali oddzielnie. Czy to koniec związku?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Jacek Kopczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy