Reklama

Reklama

Reklama

Patrycja Markowska nie chce nawet o tym słyszeć! Sensacja tuż po rozstaniu. Kopczyński tego się po niej nie spodziewał!

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński jakiś czas temu podjęli decyzję o zakończeniu swojego wieloletniego związku. Gwiazda wydaje się pogodzona z faktem, że znów jest singielką. Jacek Kopczyński z kolei nie daje za wygraną i złożył matce swojego syna zaskakującą propozycję. "Ona nie chce nawet o tym słyszeć" - zdradza znajomy wokalistki.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński przez wiele lat tworzy zgrany związek. Mało kto zdawał sobie jednak sprawę z tego, że między nimi od pewnego czasu nie dzieje się najlepiej.

Jakiś czas temu do mediów trafiła jednak niepokojąca informacja, że para przechodzi poważny kryzys. W końcu sama Markowska (posłuchaj!) potwierdziła, że zdecydowali się na terapię, by ratować swój związek. 

Reklama

Początkowo mówiono nawet, że to pomogło i rodzice Filipa dali sobie jeszcze jedną szansę. Nie trwało to jednak długo, bo między nimi znów doszło do rozstania. 

"Płaczę w poduszkę czasami. Myślę, że tak jak my wszyscy mam zakręty i miewam bardzo złe dni, ale mam syna i muszę być dla niego silna" - wyznała nam, gdy zapytaliśmy ją o aktualną sytuację w jej związku z Kopczyńskim. 

Patrycja nie chciała jednak wdawać się w szczegóły. Na imprezie jednego z kolorowych magazynów pojawiła się za to w odważnej kreacji z koronkami, która sporo odsłaniała.

"Promieniała i sprawiała wrażenie" - mówi "Na Żywo" jeden z obecnych na imprezie fotoreporterów.

Kopczyński złożył propozycję Markowskiej. Jej reakcja go zszokowała

Okazuje się, że to tylko pozory, bo pracujący z Markowską ludzie donoszą, że od pewnego czasu nie przypomina dawnej siebie - jest "smutna i melancholijna". 

"Muzycy się o nią martwią. Patrycja jest często w dołku" - dowiedziało się od osoby z jej otoczenia "Na Żywo".  

Jak donosi tygodnik, jeszcze gorzej rozstanie znosi Jacek Kopczyński. Mężczyzna nie radzi sobie z utratą ukochanej. Postanowił więc raz jeszcze zawalczyć o tę miłość. Napotkał jednak spory opór...

"On nie przestaje wierzyć, że jest jeszcze ratunek dla ich związku, dlatego namawia Patrycją na kolejną terapię małżeńską. Niestety, ona nie o tym słyszeć" - zdradza informator "Na Żywo".

Aktor nie może uwierzyć, że matka jego syna tak łatwo chce zaprzepaścić te wszystkie wspólnie spędzone lata. 

"Jacek czuje się bardzo samotny w swoim mieszkaniu. Tęskni za domem, rodziną, codziennymi kontaktami z synem. Filip często u niego nocuje, ale to przecież nie to samo" - zdradza znajoma aktora. 

Markowska ponoć też nie może odnaleźć się w pustym domu, w którym została sama. Boi się jednak wchodzenia kolejny raz do tej samej rzeki. 

Czy Jackowi uda się jednak namówić ukochaną do zmiany decyzji? Na razie Patrycja wydaje się nieugięta...

Zobacz również:

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński walczą z kolejnym kryzysem. Wieści znad morza smucą

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński zamieszkali oddzielnie. Czy to koniec związku?

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński mieli za sobą trudny okres. Uratowała ich terapia?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Jacek Kopczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy